Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam meg neki hogy elveszithet?

Figyelt kérdés
A parommal masfel eve vagyunk egyutt..Minden olyan jol mukodott..A problema az volt hogy nekem ami nem tetszett vagy rosszul esett elhallgattam csak hogy elkeruljuk a veszekedest.Most meg ha elmondom mi esik rosszul vagy mi nem tetszik a vege az lesz hogy osszekapunk csunyan vagy az utolso mondata 'kesz vege' . Normalisan csak 4szem kozott tudunk beszelni..Nagyon szeretem..es o is szeret..csak nehezen tudok turni mar hogy minden aprosagert engem hibaztat,veszekedik velem es hogy magamban kell tartsam a bajokat..s nem fel hogy elveszithet..neha ugy beszel velem mint 1kutyaval ,es nem erdekli hogy nekem az rosszul eshet..mit tegyek??

2013. aug. 24. 21:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
akkor hagyjam abba a remenykedest is? 1x sikerult elerni hogy megvaltozzon..kis idore..de megint osszevesztunk a hibambol..s kezdodott elorrol minden.
2013. aug. 24. 21:53
 12/16 A kérdező kommentje:
kire gondlsz?
2013. aug. 24. 21:55
 13/16 anonim ***** válasza:
árral szemben úszol.
2013. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7 Ti nem illetek össze. Egyértelmű a irásod alapján.
2013. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Látod, nagyot hibáztál, amikor elhallgattad a problémákat. Egy kapcsolat csakis akkor működhet jól hosszú távon, ha minden problémát megbeszéltek. Ha a párod ennyire ellenséges veled, akkor valószínűleg ez már nem hozható helyre. Ha most elhagyod idővel majd ráébred mit veszített. Addig amíg tűrni fogsz sose fog téged egyenrangú társnak tekinteni. Csakis alárendeltnek, és úgy is fog veled bánni. Nagyon sajnálom!
2013. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

felteszel egy kérdést mert rosszul érzed magad aztán itt bizonygatod de minden remek. Hát akkor huzzál vissza a fickódhoz de legközelebb ne gyere ide nyavajogni hogy már 100x kidobott. Ha nem hallgatsz a jó tanácsokra akkor nyugodtan szenvedjél...


ez is egy életforma

2013. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!