Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam meg neki hogy elveszithet?

Figyelt kérdés
A parommal masfel eve vagyunk egyutt..Minden olyan jol mukodott..A problema az volt hogy nekem ami nem tetszett vagy rosszul esett elhallgattam csak hogy elkeruljuk a veszekedest.Most meg ha elmondom mi esik rosszul vagy mi nem tetszik a vege az lesz hogy osszekapunk csunyan vagy az utolso mondata 'kesz vege' . Normalisan csak 4szem kozott tudunk beszelni..Nagyon szeretem..es o is szeret..csak nehezen tudok turni mar hogy minden aprosagert engem hibaztat,veszekedik velem es hogy magamban kell tartsam a bajokat..s nem fel hogy elveszithet..neha ugy beszel velem mint 1kutyaval ,es nem erdekli hogy nekem az rosszul eshet..mit tegyek??

2013. aug. 24. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hagyd el ebből hosszutávon ugyse sül ki semmi jó...
2013. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni hogy amikor azt mondja kesz vege akkor sose gondolja komolyan csak a mereg szol belole mert fel huzom kemenyen...masnap mindig kibekulnk .. csak sose latja be a hibait.
2013. aug. 24. 21:44
 3/16 anonim ***** válasza:
Keress mást. Na jó, nem fogsz. De én most mondom, egy idő után rájössz, hogy nem tudod megváltoztatni a másikat. Hosszú kapcsolatban meg igazán rájöhetnél már, hogy ilyen volt, és lesz is. Na most ezt vagy el tudod fogadni, vagy nem, de ne megváltoztatni akard. Ha változást akarsz, mást kell keresned, akit el tudsz fogadni.
2013. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
en eltudom fogadni ot,hogy o ilyen..es nem akarom semmilyen mertekben megvaltoztatni.egyszeruen csak kapjon eszbe hogy nekem is vannak hataraim es engem is barmikor elveszithet..ennyi..
2013. aug. 24. 21:47
 5/16 anonim ***** válasza:

Két össze nem illő ember kapcsolata a tiétek.

Ilyenkor a legtöbb és legjobb az, ha befejezitek. Ily a sok mocskos cirkusztl megkimélitek magatokat.

2013. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha elfogadnád akkor nem lenne ez a kérdésed.
2013. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
epp hogy ossze illunk :) mindketten ugyanazokkal a tulajdonsagokkal rendelkezunk..ugyanugy viselkedunk..a problemak is ugyanazok..a kulonbseg az hogy o forro feju...es tul sok mindent megengedtem neki.
2013. aug. 24. 21:50
 8/16 A kérdező kommentje:
a problema sztem epp az hogy elfogadtam..csak nem tudom ti meddig birnatok ezt csinalni ... mert ha nem fogadtam volna el mar reg ott hagytam volna ..
2013. aug. 24. 21:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Pont erre is ér a nem fog változni szöveg! Nem fogja megérteni, hogy ne csinálja ezt!
2013. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az vagy, akire gondolok?
2013. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!