Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a baratom osztalytarsam, a suliban hogyan kene egymashoz viszonyulnunk?

Figyelt kérdés
Kilencedikbe megyek, es megismerkedtem egyik osztalytarsammal, aki fiu, es egyutt jarunk, persze a tobbiek mar reg tudjak, marmint a tobbi osztalytarsunk, de azert megsem tudom, hogy majd ha megkezdodik a suli, hogyan viszonyuljunk egymashoz szunetekben? Velemeny? En 15-ot toltok, o pedig 16-ot.

2013. aug. 16. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy eddig.

Ne feltűnősködjetek...

2013. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen osztálytársam, üljetek egymás mellé nyugodtan de ne csókoljátok, pusziljátok egymást vagy legalább a többiek előtt! :)
2013. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
erre most pont tudnék neked ajánlani egy jó kis könyvet. IGEN! Olvass... szerintem ez az egyik legjobb formája a tudás és tapasztalat szerzésnek. az interneten megtalálod PDF ben. a Cime: A Szent Johanna Gimi. természetesen ha nem izgat a story, nincs mit tenni, de legalább onnantól olvasd ahol összejönnek. A főszereplő is hasonló gondolatokkal küzd, sulikezdésig simán elolvashatnád azokat a bizonyos részeket!(6-7-8. kötet) Azt mondom ez a könyv a legjobb a problémád és aggodalmaid megoldására. :)
2013. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!