Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Szeretném ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szeretném ha bebizonyítaná hogy fontos vagyok neki. Elôre is bocsánat ha hosszú a sztori, de úgy láttam legjobbnak ha az elejétôl kezdem, mert akkor énis, ti is, bele kavarodtatok volna.

Figyelt kérdés
Régebben beleszerettem egy srácba csak nem sikerült összejönnünk, mivel elutasított. (Nem is akàrhogy. De ez már nem lényeg.) Azóta kerestem más srácokat, és igen jártam is párral. Ez olyan 2-3 éve lehetett. Most eljött a nyár, nincs suli és akkor meglátom ôt a parkban....azt hittem màr nem szeretem, mivel nem gondoltam rá, a sulis idôk alatt szinte eszembe se jutott, hiszem másba voltam szerelmes. Térjünk vissza a parkhoz, tehát mikor megláttam akkor jöttem rá: az érzéseim mit sem változtak....:( Nem mintha baj lenne....de azt hiszem, végre mutat egy kis êrdeklôdést irántam. Pl. múltkor barátnôinmel elmentünk elôtte, és a haverjai elôtt, erre mondta neki elég hangosan a haverja: Hé, x ott van az a làny aki tetszik neked! Ez után az eset után, több ilyen is történt többször hallottam, láttam messzirôl a jelekbôl hogy próbálják rávenni hogy jöjjön ide. És vègre én is érzem hogy szeret. Mit tegyek? Nem szeretnék odamenni, szeretném ha most ô bizonyítaná be hogy fontos vagyok neki. Milyen jeleket adjak?

2013. aug. 15. 10:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért kérlek vegyétek figyelembe hogy 2-3 éve estem belé.
2013. aug. 15. 11:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, a kölcsönös szimpátia, a külső vonzerő még nem jelenti, hogy szeret. Attól, hogy tetszel neki, még nem biztos, hogy szeret. A szerelem, a szeretet ennél komolyabb, mélyebb dolog.

Viszont ebből, ha igaz amit leírsz, még nagyon jó dolgok sülhetnek ki.

Mosolyogj rá mindig, ha találkoztok, pillants rá sokszor, keresd a szemkontaktust. Ha elmész mellette, érintsd meg a karját és kérdezd meg, hogy van. Ezekből szerintem, ha kölcsönös a dolog, akkor rá fog jönni, hogy kezdeményezhet. De mivel nem ismerlek egyikőtöket sem, nem tudok igazán hasznos tanácsot adni.

Azt jól teszed, hogy Te nem mész oda hozzá, és nem Te kezdeményezel, valóban várd ki, hogy Ő lépjen.

2013. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát 1x már elutasított.. ahogy leírtad, gondolom nem szép szavakkal utasított el.


szerintem nem kéne megalázkodj előtte, hogy még ezek után.. ( meg egyébként is.....) te ne keresd.. ő a férfi!!! ez nem óvoda, ha v.melyik fiúnak tényleg nagyon tetszik egy lány, akkor ők is megtalálják a módját, hogy tudjanak vele beszélni...


Legyél mosolygós a környezetében, nézz rá 1-2x... Más jeleket így nem tudsz küldeni neki szerintem...

2013. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél. Mivel egyszer már elutasított, ha arra volt bátorsága,akkor most legyen bátorsága odamenni,és udvarolni is. Ha komolyan gondolja,és megint nem csak szórakozik...


Én,nem is állnék vele szóba,de ez én vagyok.

2013. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor elutasított akkor a haverjai jöttek oda, és vittek oda hozzá...:(
2013. aug. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!