Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, mivel tudnék segíteni? Hosszú de fontos.

Figyelt kérdés
A barátommal lassan két éve együtt vagyunk, nagyon kedves, rendes srác, húsz évesek vagyunk. A gond csak az, hogy sok a problémája, olyan szinten, hogy ezek miatt már nem tud aludni, alig eszik, nagyon sovány és én aggódom. Naponta találkozunk, de nem lehet elrángatni sehova, sem nyaralni, se bulizni nem akar, kedvetlen, szomorú, elkeseredett, fásult, nem tudom hogyan segíthetnék rajta. Mindennek tetejébe pár hete én is úgy érzem, hogy beleuntam már ebbe, nem szeretem annyira, mint eddig, de az kétségtelen, hogy még mindig szeretem, NEM sajnálatból vagyok vele. Ezeket el is mondtam neki, és most még ezen is aggódik. Olyan kiábrándult az egész élete miatt, és annak ellenére, hogy megértem, meguntam... Pedig nagyon érezteti, hogy szeret, mondja is, ki is mutatja, ajándékok, kedvesség, csókok, ölelés... Szexuális téren is minden rendben van. Mégis annyira összezavarodtam, nem tudom mi legyen.
2013. jún. 27. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kísérd el pszichológushoz! Valószínű, h van valami ami legbelül nyomja csak nem meri elmondani! Az orvos segít és jobb lesz!
2013. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichológusra már én is gondoltam, de nincs arra pénz...
2013. jún. 27. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Őő... annak az ellenkezőjével mint amit tettél.

Teljesen jogos ha elérkezel arra a pontra hogy megelégeled. Ha nem látszik a kiút és már hosszú ideje ez megy. De addig azt kell éreztetni hogy mellette állsz, a kételyeidet nem ,pont arra nincs szüksége ilyenkor.

Egyébként mi baja?

2013. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyagi problémák, sok meló, gyász, egyedül van anyukájával, vele folytonos konfliktusok, ráadásul az anyuka beteg is.
2013. jún. 27. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!