Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek mi az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős pár a társaságomban, olyan két és fél éve vannak együtt, hol szétmennek hol megint együtt vannak. Azt hozzá kell tenni, hogy van egy kis gyerekük akit nem terveztek hanem összejött de végül megtartották. Onnantól voltak problémáik a kapcsolatukban. Én azt hittem a csaj miatt főleg mert elég szeszélyes, de nemrég mesélte el hogy volt egy időszak miután megszületett a gyerek, a barátja nem nagyon foglalkozott velük, rideg volt velük, meló után csak köszönt de rájuk se nézett szinte hanem nézett inkább szex filmet, egyesek szerint azért mert a barátnője felszedett pár kilót terhesség alatt. Ez a távolságtartás azért furcsa nekem, mert főleg a srác akarta a gyereket, nem engedte hogy a barátnője elvetesse és szereti is a barátnőjét.

Néztem egyik csatornán egy műsort, reality-nek tűnt külföldi, arról szólt többek közöttt hogy van egy csaj aki nem meri bevallani barátjának hogy terhes, mert fél hogy dühös lesz meg elhagyja, végül megmondja, a srác meglepődik de megígéri segít. A csaj végül elhagyja srácot, mert miután gyerek megszületett ugyanazt tapasztalta, úgy érezte nagyon eltávolodott tőlük, gyerekkel egyáltalán nem törődik.

Mi az oka ennek, tudja valaki? Tapasztalatból vagy onnan hogy foglalkozik emberekkel, kíváncsi vagyok.



2013. júl. 27. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell szokni.Nem könnyű a váratlantapaság.
2013. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Na, én meg sok olyan példát tudok, ahol együtt várták, sőtmitöbb, együtt küzdöttek a gyerekért. Ilyen is van.


De a nagy többsége tényleg rühelli a gyerekeket.. még szerencse h én se vok oda értük, talán igy könnyebb lesz férjet fogni:D

2013. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!