Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináltok olyankor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok olyankor, amikor a pasitok ingáz a haverjai és köztetek, de közben az apja is nagyon sok munkába befogja? Ebből eredően van néhány konfliktusunk.

Figyelt kérdés
Közben tanárhoz is jár, a suli se megy neki túl jól. Hogy lehetne ezt megoldani, nagyon kevés közös programunk van. De elmondása szerint miattam is szokott lemondani programokat a haverjainál.

2013. júl. 26. 18:14
1 2
 1/11 Pendulum92 ***** válasza:
Mi a probléma?
2013. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az hogy keveset találkozunk. Suliidőben meg csak hétvégén, mert másik városban járok egyetemre, és a haverok meg én is hétvégén érünk rá. De most ugye nyár van, és mégis.. most elmegy hegyet mászni, megint 3napig nem látom, aztán meg én kezdek el dolgozni..
2013. júl. 26. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért nem mész vele hegyet mászni?

Ne várd el hogy otthon üljetek, filmezzetek egész nyáron...

2013. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi? Dehogy várom el.. nem birok menni, mert nekem is közben tanulnom kell, meg nem is vonz egyáltalán. Na meg nem is hivott..
2013. júl. 26. 18:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj kicsit megértő lenni.neki se könnyű, otthon is meg kell felelnie, a haverjaival is szeretne lógni + biztos oltogatnák ha hanyagolná őket.ettől még biztos örülne, ha többet lehetne veled.de minden kapcsolatban előfordulhat egy ilyen szakasz.viszont ha úgy érzed, hogy szabadidejében sem keres, vagy ha te hívod akkor leráz, beszélgess el vele arról hogy mennyire vagy fontos neki..
2013. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ráz le meg semmi ilyesmi, de jó ideje ez megy.. szinte egész végig.. nem tudok már mit csinálni, más pasikon jár az agyam, de mindez azért, mert nincs velem eleget. Nem tervezünk közös jövőt, ő még erre éretlen 27évesen is. Bár miből is terveznénk, amikor még egyikünk se dolgozik.. ő meg elhúzta az egyetemet is.
2013. júl. 26. 18:25
 7/11 Pendulum92 ***** válasza:
Eléggé patthelyzetnek tűnik. de azt nem értem, ezért miért kell már más pasikon fantáziálnod. Ha nem kell, szakíts, ha kell, akkor nem igazán illik ilyesmit.
2013. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A gondolataimat nem tudom irányitani.. na meg már elmúlt 2,5év, szóval.. az a gondom inkább, h nem látom a közös jövőnket. De ezt vele elég nehéz megbeszélni, egyszer kiakadt, hogy hogy kérdezhetek ilyet egy férfitól, ok akkor nem kérdeztem egy ideig, aztán máskor megint felhoztam, és akkor azt mondta h nem tudja, minden az anyagiaktól függ, mert amig nincs anyagi háttere nem tud tervezni előre semmit.. na bumm:S
2013. júl. 26. 19:10
 9/11 Pendulum92 ***** válasza:
Kifogás. Szerintem nem igazán gondol komolyan.
2013. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam. De elhagyni meg képtelen vagyok, mert nagyon szeretem. Sok mindent meg is tesz értem, mindezek mellett. Segit, amikor bajban vagyok, meg ilyesmik, de néha mégis elbizonytalanodok.. mi a megoldás?
2013. júl. 28. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!