Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami jó tanács szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó tanács szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés

Már 3 éve szeretek egy lányt.. össze vissza szerencsétlenkedtem vele mert mindig elrontottam a dolgokat.. és most kiderült h kavar egy sráccal.... és a szívem úgy nagyjából milliónyi darabra tört...

Tudtok valami jó tanácsot adni szerelmi bánat ellen? Vagy hogy gyorsan túl legyek ezen az érzésen... kb emddig fog tartani..

Értelmes válaszokat kérnék.. trollokra nem kiváncsi senki..



2013. júl. 24. 20:49
1 2
 11/19 nikiofficial97 ***** válasza:

Szerintem fölösleges rögtön csajoznod,hiszen ha még mindig szereted,az nem fog egyhamar elmúlni.Egyetlen egy tanácsot tudok adni.Élvezd az életet,egy ideig hagyd a francba a nőket,foglalkozz magaddal,járj egy bulizni a haverokkal.Az idő majd segít,és ha kész vagy,majd jön egy barátnő,akit talán még jobban fogsz szeretni.


17/L

2013. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Hallod, ha szakítottatok akkor így kellett lennie. Jön majd egy jobb! ;)
2013. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
SPORT. Attól kimegy belőled a feszültség, viszont lesz energiád, jól fogsz kinézni és boldog leszel! (nem értek egyet az alkohol-bulizás-csajozás válaszokkal, szerintem még mélyebbre visz.)
2013. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2013. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mindenképp keres olyan tevékenységet amiben jól érzed magad. Legyen az sport, ismerkedés, kirándulás, utazás, buli stb. Amit szeretsz csinálni.

Kapcsolódj ki és tényleg ismerkedj más emberekkel, de ne akarj görcsösen egy másik lányt. Majd jön az magától.



Valamiért ennek így kellett lennie és majd csak a jövőben fogod megtudni, hogy miért. És akkor örülni fogsz annak, hogy ez így történt. Tudom, ez most furcsán hangzik, de általában így van. Az ember csak utólag jön rá arra, hogy miért úgy történtek az események, ahogy...

2013. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tudod, a "kavar egy sráccal" és a "barátja van" között óriási különbség van...

Egy kérdés: miért nem próbálod meg rendbe hozni a dolgokat köztetek?

2013. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

hát ez a dolog már veszve van.. nagyon.. már utál..

és ha más sráccal kavar akkor kell a francnak..

2013. júl. 27. 14:59
 18/19 A kérdező kommentje:

ebből az utálatból már nem tudom felhozni.. senki nem tudná..

és amíg én 2000 km-ről eljutnék a kastélya faláig addig már az a srác vagy más már 5x betörte nála a kaput..

2013. júl. 27. 15:01
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy?:)


Hátha ismerlek... ;)

2013. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!