Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami jó tanács szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó tanács szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés

Már 3 éve szeretek egy lányt.. össze vissza szerencsétlenkedtem vele mert mindig elrontottam a dolgokat.. és most kiderült h kavar egy sráccal.... és a szívem úgy nagyjából milliónyi darabra tört...

Tudtok valami jó tanácsot adni szerelmi bánat ellen? Vagy hogy gyorsan túl legyek ezen az érzésen... kb emddig fog tartani..

Értelmes válaszokat kérnék.. trollokra nem kiváncsi senki..



2013. júl. 24. 20:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Minden nap minden percében csak rá gondolok.. mindenben őt látom és mindenről ő jut eszembe.. nagyon szerettem...
2013. júl. 24. 20:52
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sör, bor, pálinka.
2013. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Verd szarrá a srácot. :)
2013. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem akarok erőszakoskodni.. és minden joga megvan annak a srácnak h a szívét kövesse..

Az ivás meg csak pillanatnyilag oldja a problémát..

2013. júl. 24. 20:55
 5/19 anonim ***** válasza:

Alkohol, bulizás, barátok. Nekem ez segített. És igen, esélyt adni új embereknek, hogy belépjenek az életedbe. :)

Sok sikert!

2013. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ez jelentheti azt h azonnal kezdjek el csajozni?

Mert szerintem csak újabb tőrbe rohannék bele.. eléggé sokszor csalódtam már a szerelemben..

2013. júl. 24. 21:00
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csajozni, csak inkább ismerkedni, barátkozni, hátha véletlenül találkozol valakivel, aki miatt elfelejted a mostani lányt. Ha konkrét céllal indítasz, akkor nyilván nem lesz olyan hatásos a dolog, ezért inkább csak a vicc kedvéért próbáld meg.

Vagy esetleg próbálkozz be ennél a lánynál. Sokaknak segít, ha direkt elutasítást hallanak. Vagy ez a rész már megvolt? :S

Az előző voltam.

2013. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
igen.. megvolt.. többször...
2013. júl. 24. 21:05
 9/19 Lili1Dtimpex válasza:
Csajozz.Neki is fájni fog..:))
2013. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát ja! Erre én is csak azt tudom mondani hogy ismerkedj más lányokkal!
2013. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!