Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha mást szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha mást szeret?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lánybarátom akibe beleszerettem. De tudom róla azt hogy egy éve szerelmes egy amerikai srácba aki a világ másik felén él. Tényleg nagyon szeretem ezt a lányt mindent megteszek érte és ő is értem, de ő úgy gondol rám mint egy barátra vagy a bátyjára. Tiszteletben tartom az érzéseit ezért nem cselekedtem még semmit. De szerintem nem lesz semmi az Amerikai sráccal tekintve a távolságot. Nagyon tapintatlannak tűnnék ha megpróbálnék közeledni felé? mit csináljak? 17/f

2013. júl. 24. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elkezdenéd, tudnod kell, hogy nehéz lesz. Ha a barátja vagy, akkor nagyon nehéz lesz kimászni ebből a státuszból. Esetleg ha nem leszel sikeres, akkor a barátságotok is bánhatja.
2013. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Azért nem vagy még vele együtt mert nem cselekedtél semmit. Ha nem kedvelne nem lógna veled. Amint meglátná hogy tudsz a sarkadra állni lehet megváltozna a véleménye. Ha meg nem akkor mégis mit veszítettél, egy lány barátot aki sose tekint rád mint férfi? ugyan..

Minusz egy lány barát!! Úristen ez a világvége! Where is the fuckin Queen, we must save the queen:DD

2013. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha közelednél teljesen érthető lenne, ha mégse jönne össze akkor rámehet a barátság de így se sok értelme van kerülgetni a forró kását.


(Mi a szart akar egy ilyen távoli pasitól -.-')

2013. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszonzatlan szerelem, a szerelem leggonoszabb fajtája.
2013. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

1. Barátságot felrúgni sosem jó ötlet.

2. Kislány még, ha beleszeret egy ilyen távoli pasiba.

3. Ha barátzónában vagy, onnan nem nagyon lehet kikerülni, legfeljebb barátként is elveszíted.

2013. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ő nem egy egyszerű lány az biztos. Éppen ez fogott meg benne. Minden amit tesz az olyan hihetetlen és minden amit mond.Amikor vele vagyok az olyan mintha egy más világba kerülnék. Én része akarok lenni ennek a hihetetlen dolognak csak nem tudom hogy hogyan. Teljesen tanácstalan vagyok. Fogalmam sincs hogy mit szólna vagy mi történne ha rákérdeznék. Hogy lehetne egy ilyen lánynak elmondani mindezt? Egyáltalán megtegyem e?lehet hogy ezzel mindet elrontanék... stb stb
2013. júl. 24. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan mozdulj rá...ezt úgy mondom, hogy ugyanígy voltam egy sráccal, csak ott én voltam szerelmes. Nem mondtam el neki, mert úgye fő a barátság...nagy lóóóófaszt....egy hónap múlva egyet gondolt, s kijelentette, hogy ami volt, elmúlt...na azóta szóba sem állunk egymással...Bánom, hogy nem mondtam el neki, hogy mit érzek...legalább kiadtam volna magamból a dolgokat, s most nem fájna, hogy ennyire leszar...
2013. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!