Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs semmi?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem fél éve. Beszélgettünk facebookon, suliba meg barátnőm sokszor úgy szervezte, hogy ha pl.: moziba mentünk akkor őt is elhívta és ott is beszélgettünk. Aztán egyszer mondta, hogy találkozhatnánk kettesbe is. Aztán találkoztunk. Nagyon jó volt, jól elbeszélgettünk. Utána pár nappal facebookon megkérdezte, hogy ki tetszik nekem én meg a barátnőm tanácsára elmondtam neki, hogy ő. Erre azt, mondta h akkor jó, mert én is neki.:):$ azóta már találkoztunk kétszer kettesbe, vagyis összesen háromszor és az ölelésnél és a puszilnál több nincs. Nem tudom... most akkor mi van..?

2013. júl. 20. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog összedőlni a világ ha te csókolod meg őt először:D Olyan elavult szokás már, hogy a férfiaktól várnak el minden kezdeményezést. Szerintem.
2013. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán nem akar elijeszteni azzal, hogy egyről a háromra ugrik. Nyugodtan beszéld meg vele, vagytok már annyira jóban. : )
2013. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. és ha megcsókolom de ő nem akarja akkor meg mindent elszúrok...

2. nem tudom hogy tudnám ezt megkérdezni.:/

2013. júl. 20. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress egy idősebb pasit, ne korodbeli mulyával kezd!
2013. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De idösebb pasikkal már többszpr megszívtam.:/
2013. júl. 20. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!