Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Már egy éve úgy érzem,hogy a legjobb barátom iránt már nemcsak szimpla barátságot érzek.Észrevettem,hogy ő is tesz kétértelmű,vagy arra utaló jeleket,megjegyzéseket,mintha én is bejönnék neki.Én persze nem mondtam el neki,mi a szitu,mert félek,és nem tudom,hogy tönkretenném-e vele a barátságunkat.Ráadásul az egyik legjobb barátnőm is beleszeretett a srácba,de ő csak egy hete "fedezte fel" a fiút.

2013. júl. 5. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
nyíltan mond neki meg mert a végén úgy jársz h lekésel róla
2013. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiú-fiú "meleg" szerelem, vagy lány vagy?
2013. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez elég gyakori probléma :\

a barátnődet inkább hagyd ki a dologból, ha még csak egy hete tetszik neki, az még nem lehet komoly nála

ha már ilyen rég óta szerelmes vagy belé, igen is kéne csinálnod valamit

persze tudom, hogy ez nehéz, főleg hogy ennyire jóban vagytok

talán ha csak te is adnál jeleket, kezdeményezne ő

vagy lehet, hogy bár te is tetszel neki, de ő sem mer kockáztatni

ha így van, akkor neked kell megtenni az első lépést

tudom, hogy nehéz, de ha összejön, megéri :D

sok sikert hozzá :)

2013. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lány-fiú barátság :D

köszönöm szépen a segítséget mindenkinek,megfogadom a tanácsokat! :)

2013. júl. 6. 17:07
 5/6 anonim válasza:
vigyázz légy óvatos fiú vagyok és már két jó "barátot"(lányt) veszítettem el
2013. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,én is ettől félek,hogy elrontom ezt az egészet...de mégis azt hiszem,el kell neki mondanom,hogy mi a helyzet.:/
2013. júl. 10. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!