Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

sziasztok

van egy lány, 5éve ismerkedtünk meg, 1. Pillanttól kezdve szeretem. Eleinte próbálkoztam de akkori fejjel... Fiatalok voltunk maradjunk ennyibben, nem sikerült meghódítanom. Azóta sokminden történt,sokat változtunk mind a ketten.

Évfolyamtársak voltunk a gimnáziumban, de tavaly érettségi és külön helyekre kerültünk, a helyzetet bonyolítja az is, hogy kiment külföldre dolgozni. Facen tartjuk a kapcsolatot, minden nap beszélünk. Tudja mit érzek iránta, de ő nem viszonozza viszont "bármi megtörténhet" a jelmondata. Legalábbis én ezt biztatásnak veszem. Még tudni kell azt hogy volt egy 1 éves kapcsolata amiből a tapasztalataim alapján nem tud szabadulni, vagyis még érez valamit a srás iránt. Nemsokára viszont hazajön egy kis időre és találkozunk.

Segítséget szeretnék, hogyan tudnám meghódítani a szívét? Számomra ő az igazi, tudom, nekem csak ő kell senki más. Csak egy esélyem van, nem akarom elszúrni



2013. júl. 2. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ő nem érez irántad úgy akkor lehet, hogy nincs sok esélyed... :/ Viszont a jelmondata azt sugallja, hogy bármit megtenne csak szabaduljon az 1 éves kapcsolatától. Szerintem próbálkozz minél több bókkal, kedvességgel, virággal mikor hazajön és lehet bejön. (Nekem legalábbis nagyon bejönne ez a dolog.) Sok sikert neked! :)
2013. júl. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kahleszi válasza:

Szerintem ülj le vele beszélgetni, ha van rá lehetőség és nyíltan tisztázd le vele a dolgot. Mondd meg, h még mindig érzel valamit iránta és nem azt várod, h egyből menjen hozzád feleségül, stb. csak legalább próbáljátok meg.

Az őszinteséget mindig értékelik. :)

Ha pedig semmi jelét nem adja akkor mondd meg, h a barátságát nem szeretnéd elveszíteni, és lépj tovább keress más megfelelő lányt. :)

2013. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!