Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg? Fontos!

Figyelt kérdés

A múlt héten megismertem a város legjobb pasiját (nem túlzás) de a baj az,hogy tudja is,hogy Ő milyen jó pasi. Sok közös témánk van,rengeteget tudunk beszélgetni... Idősebb nálam egy kicsit,de azt mondta nem baj,engem sem zavar.(F/24 , L/17) Abba a suliba járt amelyikbe én most és abba a fősuliba tanul ahol én is szeretnék. Azok a tanárok tanították akik engem,azzal a játékkal játszik amivel régen én is játszottam és ugyanaz a kedvenc filmünk. De félek attól,hogy csak egy alkalmi kapcsolatra kellenék neki. Ma azt mondta,hogy megtalálta a programozós társát. (Program írás,ezt tanulom a suliba és Ő is ezt tanulta,mutatott is pár programot)

Persze már bepróbálkozott...folyamatosan smárolunk,de nem hagytam neki amit akart,szinte már fizikai fájdalmat okozott neki annyira akarta. Amikor azt mondtam neki,hogy én nem vagyok ilyen könnyen kapható hanem még várnia kell minimum 1 vagy több hónapot akkor azt mondta,hogy rendben.

Hogy tudnám meghódítani hogy belém szeressen? Valószínűleg bármelyik lányt megkaphatja akit csak akar...Hogyan legyek különleges? Holnap megyek hozzá filmezni lehet.. mit tegyek? Segítsetek!!



2013. jún. 24. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen eszed és felejtsd el! Erőszakos.
2013. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te más akarsz lenni, mint aki most vagy, Ehhez kérsz tanácsot. Sajnos a megjátszás nem működik hosszútávon, ezért teljesen felesleges tanácsokat kérned. Tudom, ez nem hasznos számodra, de ez az igazság. Csak akkor nyerhetsz, ha magadat adod. Ha megjátszod magad, akkor nagy lesz a csalódás. Már eleve az hiba volt, hogy játszottad a nehezen megkaphatót.
2013. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pasi helyében alapból nem jönnék össze egy 17 évessel, más generáció...
2013. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Egyértelmű, hogy csak szexre kellenél neki, utána meg dobna a francba. Közös dolgok ide vagy oda, valamivel el kellett csavarnia a fejed. Ez pont jó volt erre. Ha jót akarsz magadnak, akkor nem mész át hozzá sem holnap, sem máskor.
2013. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha értelmes a srác, már ebből is leszűrte, hogy te nem vagy könnyen kapható, így talán értékel valamire.

Viszont ha pont az ellenkezője, akkor csak "alkalmi" kapcsolatokat keres (ez a valószínűbb, bocsi) és nem fogsz neki te kelleni. Akkor viszont hagyd, NE feküdj le vele, abban a reményben, hogy majd lesz valami.

2013. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 belbolyhocska ***** válasza:

Én 19 vagyok a párom 24. Több, mint 2 éve együtt vagyunk, és több, mint egy éve együtt élünk. Nagyon jól meg vagyunk, tehát annyi korkülönbség kell. Húzd az agyát, nem feltétlenül csak azt akarja, hanem pasiból van. :)

Mindenképpen legyél önmagad, de ne mutass túl sokat. Mindig egy keveset, de áruld el egyből magad, mert akkor unalmassá válhatsz hamar (nem biztos, de megtörténhet).

Csináljatok emlékezetes programokat, élvezzétek az életet, engedd el magad, legyél boldog. :)


Én szurkolok, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnéd ;)

2013. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat !! :)
2013. jún. 24. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!