Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Müködhet ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müködhet ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szóval ismerek egy srácot régebben ő azóta külföldön él de pár hónapja beszélgetünk Fb-n. Meghívott magához. Én azt mondtam neki ,hogy rendben juliusban megyek. De nem tudom hogy helyes döntés-e ? Odavagyok érte de ő idősebb azt mondja vár rám, de mennyire lehet igaz? Ha most elmegyek egy hétig nyaralunk és értelemszerüen lefekszünk de utána mi lesz én hazajövök. Müködhet távkapcsolatként? Tényleg ha csak arra kellenék megérné ,hogy engem hiv el. Ott is találhatna valakit.

2013. jún. 22. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat nem működne.Főleg így nem.Valószínű nehezen megy neki kint a csajozás,te meg épp kapóra jöttél.Szerintem ne nagyon éld magad bele.Persze lehet 100-ból 1 kivétel
2013. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zaphod ***** válasza:
Biztosan nem vagy közömbös neki, és ha nem lennétek messze egymástól, működhetne is. Viszont a távkapcsolat nagyon nehéz, szerintem több fájdalmat és kényelmetlenséget ad, mint jót. Gondolj bele, milyen lenne úgy hazajönni az átszeretkezett hét után, hogy hónapokig nem fogjátok egymást látni? (Én azt alig bírom ki, hogy hetente találkozunk a barátnőmmel, és eszem ágába sem jutna távkapcsolatban élni.)
2013. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De arra esély ,hogy felajánlja ,hogy éljek ott vele? (Anyagilag megteheti). Már mint egy hét kevés arra , hogy rájöjjön ő mit szeretne?
2013. jún. 23. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet, mivel van skype is a világon. Csak ne remélj sokat. Ugyanannyi esély van arra, hogy jó lesz, mint arra, hogy nem. Szerintem úgy lehet vele, hogy ha megvan a szikra, akkor majd úgy alakítjátok, hogy jó legyen. Egyébként én is hasonló szituban vagyok benne, csak mi augusztusban fogunk találkozni. Svédországban. Én úgy vagyok vele, hogy ennyit megér, hogy kipróbáljam, milyen lenne. HA nem tenném meg, lehet, később megbánnám.A legrosszabb esetben is egy élménnyel és kalanddal gazdagabb leszek, és ez csak a legrosszabb eshetőség.
2013. jún. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!