Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit nagyon szeretek már régóta...Ötödikes lehettem amikor először szerelmes lett belém de én nem szerettem és akkor 5.-be leráztam de később megszerettem. Ugye fiatal korba az utálat és a szeretet szinte majdnem ugyan az és hát kötekedtünk egymással sokat. 8. év elején kezdtem megérni és már normálisan tudtam vele beszélgetni fél év fele meg már legjobb barátok lettünk. Pasija lett és elveszítettem a reményt ezért inkább hagytam. A pasijával volt kb 3hónapos szünet megint ráírtam kiöntötte a lelkét és megint rájöttem milyen sokat számít ő nekem. Azután össze jött megint a sráccal jártak kb 8 hónapot de megint szét mentek.. Rám írt facebookon és nekem télleg mindent el mond, hogy veszekedett a sráccal, meg a srác megütötte, meg a családi dolgairól. Most találkozni akar velem. Én ténleg szeretem de én nem tudom, hogy rám ő, hogy tekint. Minden esetre a tanácsotokat szeretném kérni, hogy mi tévő legyek próbáljak össze jönni vele vagy ő csak barátként tekint rám?

2013. jún. 20. 16:15
 1/5 ASOT ***** válasza:

Szerintem utóbbi...de ha szerencséd van akkor nem.

De egy találkozót megér szerintem. Aztán úgy is kiderül.

2013. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy találkozót megér.
2013. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én minden esetre reménykedek azért :)
2013. jún. 20. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajaja! Találkozz vele! A remény hal meg utoljára.


De ha nem is akkor szerintem egy jó napot eltöltötök.

2013. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ezzel az a baj,hogyha neked kitárja a saját dolgait,akkor azt jelenti,hogy megbízik benned mint BARÁT és így belekerültél a barátzónába ahonnan nehéz kimászni :S De sok sikert! :)
2013. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!