Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik ilyen érthete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen érthetetlenül?

Figyelt kérdés
Miért nem akar lefeküdni velem a barátom, akivel lassan 2 éve együtt vagyunk? Ennyi időt együtt töltöttünk, és még nem volt köztünk szex... ez csak nekem furcsa? Állitólag ő is nagyon szeretné, de régebben mindig megzavart minket valami, vagy valaki, tényleg MINDIG. Most meg ha feldobom a témát, "persze, én is szeretném". De semmi...Ezen kívül minden rendben köztünk, szerelmesek vagyunk.

2013. jún. 5. 21:03
 1/7 ASOT ***** válasza:

2 éve semmi????

Hány évesek vagytok?

Szűz még nem?

2013. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő nem, én igen...
2013. jún. 5. 21:11
 3/7 ASOT ***** válasza:
Nade hány évesek vagytok? 15 körül vagy már 20-on túl?
2013. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ő már túl a 2Oon, én még 18 alatt :)
2013. jún. 5. 21:25
 5/7 ASOT ***** válasza:

Szóval szeret téged veled van, és nem történik semmi 2 éve...vagy van valaki akivel szexel, de nem tudom te miért vagy akkor neki 2 éve.

Vagy nagyon félt tlged nem akarja hogy bármi rosszul essen neked vagy fájdalmat okozzon...de 2 év ehhez is sok.


Én azt mondom beszélj vele erről, hogy te nagyon szeretnéd, és az okát is szeretnéd megtudni h eddig miért nem, és ne beszéljen félre.

2013. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már többször is szóba hoztam, de azt mondja majd megtörténik, ha meg kell történnie, és hogy ne stresszeljem túl, mert tényleg szeret. Dehát.. ilyen problémáim férfival még nem voltak :D
2013. jún. 5. 21:34
 7/7 ASOT ***** válasza:

Itt valami gond van.

Általánosan azt mondanák, hogy te vagy a lelkitársa a szerelme de van egy külön dugópartnere.

vagy esetleg impotencia zavarai vannak?

Vagy szégyelli mert túl kicsi lenne?


nincs ötletem...


a 2 év az bezavar az túl sok!

2013. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!