Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, megijednétek attól, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, megijednétek attól, ha a barátnőtök egyszer csak azt mondaná, "örökre a tiéd szeretnék lenni, szeretlek"?

Figyelt kérdés
Fiatal huszonéves fiúktól várom a választ, én és a barátom most vagyunk 21 évesek, régóta együtt vagyunk, nagyon szeretem őt, azt mondja, ő is engem. Viszont eddig sosem mertem neki ilyesmit mondani, nem akartam ezzel ilyen fiatalon elijeszteni.. mit szólnátok ehhez a kijelentéshez? Tartanátok tőle? Ez bennem van már egy jó ideje, szeretném ezt valahogy tudatni vele, azt akarom, hogy tudjon róla, mennyire komolynak gondolom a kapcsolatunkat. Sok lenne ez így egyszerre, ha ezt mondanám, "veled szeretném leélni az életem" vagy hasonló?

2013. máj. 20. 18:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Eleve csak olyannal járok együtt, akivel ezt el tudom képzelni, innentől kezdve a mondatnak nincs hírértéke. Plusz még hülyén is hangzik. (Bár én huszonéves lány vagyok.)
2013. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem férfiként max olyan mondatok jönnek be, mint "Te vagy a legjobb dolog az életemben", vagy "Szeretném, ha így lennénk együtt még JÓ SOK ideig".


Ez bőven elég jelzés és még igaz is. Becsülöm az igaz és végtelen szerelmet, de már túl sokat láttam ahhoz, hogy komolyan tudjak venni olyan mondatokat, amik úgy kezdődnek, hogy "örökké", meg "soha senki más" és hasonlók.


Egyébként számomra a legszebb szerelmi vallomás az, ha őszintén törődik velem, amikor szükségem van rá és a mindennapokban is.

2013. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Buborék Fejü ***** válasza:
De akkor is csak "dobáloznak" a nök ezzel a mondattal...
2013. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha ettől megijedne, akkor igazán nem értem, minek vannak együtt. szexpartnernek?
2013. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok még huszonéves, mégis örülnék egy ilyennek, ha tényleg szeretem a lányt.
2013. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nekem jólesne ha ezt mondaná nekem a barátnőm, kár hogy nem létezik :D

f19

2013. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!