Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Általában nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Általában nektek mindig van párotok? Nincsen szünet 2 kapcsolat között?

Figyelt kérdés
Tehát valakivel szakitotok,mennyi ideig vagytok egyedül vagy már egyszerre egy másik férfinál találjátok meg a boldogságot? Kort is légyszí!

2013. máj. 13. 19:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó szerintem. Eleve sok lány ugyanolyan szerencsétlen a kapcsolatokban mint sok srác szóval alig van, és nem attól függ hogy mennyi idő telik el hogy mennyit akar ő hagyni, hanem hogy épp akad e egyáltalán más.

A kapósabb csajok közt meg szerintem az 1-2 héttől az 1-2 évig lehet bármi. Függ attól milyen maga a nő, és hogy milyen volt az előző kapcsolat.

Van akinek nincs szüksége szünetre, vagy olyat is ismerek aki szimplán annyira nyomorúságosan érzi magát egyedül hogy kb már bárkivel összejönne csak hogy legyen valaki, nem azért mert ribanc, hanem azért mert egyedül nem élvezi az életet. Ha nincs mellette valaki úgy érzi hogy ő nem kell senkinek.

Szerintem ebben a témában abszolút nem lehet általánosítani, emberenként, és kapcsolatonként változó. 24

2013. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tök jó hogy pont most találtam ilyen postot 9gag-en. Feltették a kérdést hogy miért nem szakítanak az emberek ha már nincs meg a szerelem, és nem jó a kapcsolat.

A férfiak nagy része azt válaszolta hogy nem akar ő lenni a szemét, és nem akar a másiknak fájdalmat okozni ezzel.

A nők nagy része pedig azt hogy, mert még nem talált mást akivel összejöhetne.

Ami külön tetszett hogy az egyik csaj a következővel példálózott: "Elvégre a cipőboltba se mezítláb mész új cipőt venni."

2013. máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez jó! :D :D A cipőboltos példa.
2013. máj. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nyáron dobtam ki a pasim mert nem bírtam elviselni h féltékeny volt,

kiakadt ha megnéztek és mindenkinek velem dicsekedett.

Azóta nincs... 16/l

2013. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
3 kapcsolatom követte egymást hamar, most több hónapos szünetben vagyok. Nincs is értelme általánosságban beszélni, hát elvileg akkor járunk valakivel, ha találunk olyat, akit szeretünk! Ha nem, akkor nem. Ez nem arról szól, hogy miként szokás ez :S
2013. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Már 3 és fél éve tart a szünet...:(((

Nem önszántamból!!!!

L

2014. jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
En max. 1-2 honap de inkabb 1-2 het :Dddd meg annyisee
2014. jan. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!