Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Általában nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Általában nektek mindig van párotok? Nincsen szünet 2 kapcsolat között?

Figyelt kérdés
Tehát valakivel szakitotok,mennyi ideig vagytok egyedül vagy már egyszerre egy másik férfinál találjátok meg a boldogságot? Kort is légyszí!

2013. máj. 13. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én addig vagyok egyedül,amíg teljesen el nem felejtem az exet.
2013. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen volt az előző kapcsolatom! Ha nagyon szeretem akkor több idő akár 1 év is kell. Ha nem volt már jó a kapcsolat, akkor elég néhány hónap!


22N

2013. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Eddig egyszer voltam szingli, 18 évig, azóta nem, és remélem többé nem is leszek! :)

(Elméleti síkon: mindenképp időre lenne szükségem, hogy teljesen elfelejtsem a volt párom, mielőtt új kapcsolatba kezdenék. Ez nálam sok idő lenne, évekig lennék egyedül ilyen esetben :D )

2013. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nagyon változó. Lehet több év, de pár hónap is.


22l

2013. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem csak az furcsa, hogy ilyen hamar találtok új pasit? Hogy eldöntitek, hogy mostantól nem leszek szingli, és már meg is van az új csávó? Mert nehéz ám rendes fiút találni. Általában nem megy egyik hónapról a másikra, sokan hosszú évekig keresik.

Persze mindenkinek más az igényszintje.

2013. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5-ös: Sok lány már akkor megtalálja a következőt, mielőtt az előzővel szakít... Tapasztalat (F)
2013. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

kamus gyk-s nők

valojában addig nemszakítanak amig nincs más jelentkező

minek legyenek egyedül?

2013. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ezen gondolkodok én is,azért kérdezem :)


Az exem rám pár hétre összejött valakivel,akit alig ismert vagy még nem annyira,ő átba*ta,majd utána pár hónap után összejött a mostani párjával,és nem értem mert 18 éves koráig nem volt senkije,én voltam az első,most meg.... :/ Miénk különleges volt,de már az fáj hogy nem is ugy tart számon,mint az első igazi szerelmét,és ez azért fáj,legalább ennyire emlékezne...azért kérdezem :) 20F

2013. máj. 13. 19:37
 9/17 anonim ***** válasza:
18 éevs koráig nemvolt senkije azegy dolog...aztán ahogy beleszokott a jóba...
2013. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Velem nem rég szakított a barátom, én örülnék egy új kapcsolatnak mert úgy eltudnám felejteni így csak lebetegedtem és egyre rosszabb csak. Bár nem tudom ,hogy az új kapcsolatban nem-e az exemet keresném.
2013. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!