Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy jó legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jó legyen neki is és nekem is?

Figyelt kérdés
a munkahelyemen van egy lány, és nagyon össze vagyunk melegedve folyton engem néz és nem tagadom, én is őt :( az a helyzet, hogy ez már megy 2 hete kb. és egyre szomorúbbnak látom.. szerintem szeret. én is őt.. a baj csak az, hogy én 22 éves vagyok, viszont ő már idősebb 25 kb. és a tekintete sokszor mintha azt mondaná hogy : miért hagyod hogy szenvedjek, szeretlek.. és folyton te jársz a fejemben.. :( az a baj, hogy nem merek közeledni mert nekem még SOSEM VOLT BARÁTNŐM ezt viszont ő nem tudja:( és félek hogy többet várna tőlem mint amit tudnék neki adni.. ezalatt a szexualitást értem, és minden mást ami egy kapcsolathoz kell :( engem is kikészít ez a dolog :( nincs önbizalmam :( felejtsem el, és ne nézzek rá többet,szenvedjek,,, vagy próbáljak közeledni hozzá valahogyan, és lesz ami lesz? beégek, ????

2013. máj. 8. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes Beléd, nem nézi, mit tudnál neki adni, hanem azt, hogy te adod. Hívd el munka után valahová. Ebben nincs semmi gáz.
2013. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy ma is szerintem miattam ült másik buszra, és nem haza ment, hanem engem követett az állomásig gondolom reménykedett hátha csinálok valamit és meg szólalok végre :( de én dinka nem csináltam semmit. ahogy kiértem az állomásra, utána visszafordult, mintha csak valamiért kijött volna, de tudom hogy nem...
2013. máj. 8. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:

próbálj közeledni, hívd el valahova, beszélgess vele, óvatosan flörtölj és ha vevő rá, folytasd, ha nem, akkor hagyd békén, és ne képzelj bele többet. Nem kell ilyenen aggódni, hogy még nem volt senkid, ez jön magától. És ha tetszel neki nem fog fennakadni azon, hogy nem vagy a legprofibb mondjuk.

Mi a párommal egymással feküdtünk le először, de emlékszem, hogy annyira figyelmes volt és egyáltalán nem tűnt kezdőnek, pedig az volt. Ezzel azt akartam mondani, hogy nem csak a technika számít, hanem az egymás iránti érzelmek, vonzódás, figyelem is. És az első szexnél garantáltan maximumon van az érdeklődés a másik iránt, szóval akkorát nem lehet bakizni. Szerintem szedd össze magad, és lépd meg az első lépést, hiszen mindig van egy első alkalom. 20/l

2013. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
próbálkozz be nincs veszíteni valód, legyen tököd, legyél férfi
2013. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyitva az ajtó, csakbe kell sétálnod rajta haver. Ne kurd el.
2013. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már bocs, de kicsit zavartnak tűnsz a leírásod alapján. Jól értem, hogy nem is beszélgettek még, de az egymásra tekintgetések alapján mondod azt, hogy "jól össze vagytok melegedve"?


Azért normális embereknél ez nem itt kezdődik. Nem bántásként mondom ezt, csak ugye esélyes, hogy a másik fél nem olyan tapasztalatlan, mint te.


Beszélgess vele és meglátod, hogy összeilletek-e. A vonzódás nagyon könnyű látatlanban, de amint kinyitjátok a szátokat mindkét irányba erősen változhat.


A korkülönbség igazán nem számít, főleg a 22-25, senkit nem érdekel és nem oviban vagyunk, hogy kicsúfoljanak érte.


Sok sikert, bár ha itt is ilyen teszetoszán fogalmazol el tudom képzelni élőben milyen lehetsz.

2013. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
épp ezért hagyom, és koromhoz illőt keresek.. Nem kell ez nekem. de azért sajnálom.
2013. máj. 8. 19:03
 8/8 anonim válasza:

Azt írtad, hogy még nem volt barátnőd, akkor biztos vagy benne, hogy nem csak szimplán néz téged, mert te is nézed?Én nem látom a ti szemezéseiteket, de ha az eddigi történések, csak véletlenek sorozata és te oda mész és elkezdesz vele flörtölni akkor lehet hülyének néz.

DE(!) ott van annak az esélye is, hogy Ő nem mer lépni és azt várja, hogy te közeledjél hozzá és azért szomorú, mert úgy gondolja nincs esélye nálad.

Szerintem menj oda és hívd el valahova(pl. inni valamit) azt nem lehet sehogy sem érteni, mert lehet iszogatásként és randiként is értelmezni, így nem éghetsz be.

2013. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!