Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, és van egy fiú osztálytársam aki a legjobb barátom, de nagyon tetszik. Néha azt hiszem hogy neki is tetszem. Például erdei iskolában hétvégén egy ágyban aludtunk (...volna, ha nem horkolt volna nagyon, mert így csak ő aludt :DD) meg csomószor szórakozik velem, átölel, elvesz tőlem valamit, mert tudja hogy vissza akarom venni...stb. Nagyon sokat beszélünk, rengeteg mindent tudok róla amit mások nem, van egy csomó közös viccünk. Akkor is én voltam mellette (a barátnőmmel meg két sráccal), amikor táborban leitta magát, aztán másnap én meséltem el neki hogy mit művelt (:P) De van egy másik lány, akivel szintén ugyanilyen jóban van, és nem tudom eldönteni, hogy mit csináljak... Ráadásul néha tök bunkó, nem akar mellém ülni, direkt otthagy meg ilyenek, máskor meg tiszta aranyos. 1.5 hónap múlva ballagunk :( MIt tegyek???

2013. máj. 6. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés az idő, lépj felé! Csókold meg! :)
2013. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyvárosba', vagy kisvárosba' laksz?
2013. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
második: nagyváros (Bp.) miért?
2013. máj. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!