Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eldönteni, hogy lelki szemetesládának használ vagy többről van szó?

Figyelt kérdés

Facebookon szoktam chatelni egy lánnyal, aki időnként megosztja velem a problémáit is (olyan jellegűeket, amelyekről én azt gondolom, hogy nem igazán tartozik rám).

Ez annak a jele lehet, hogy érez valamit irántam, esetleg csak szimplán megbízik bennem, vagy arról van szó, hogy lelki szemetesládának használ?



2013. máj. 2. 21:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17F
2013. máj. 2. 21:08
 2/12 anonim ***** válasza:
ha más hapsikról is beszél, akkor tuti h lelki szemetesláda vagy... friendzone
2013. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel, mivel meghallgatod, ezért kihasznál, de ez nem azt jelenti, hogy nem tetszhetsz neki.
2013. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát...erről mi ezt honnan tudjuk...bár valamiért engem is mindig megtalálnak az ilyen csajok és én azt ajánlom, hogy valami épp logikával derítsd ki! Amúgy, ha a problémáira tanácsokat is szoktál adni, vagy esetleg megszoktad vigasztalni akkor nagy valószínűleg nem csak egy lelki szemetesláda vagy a számára, de lehet, hogy csak jó barátként tekint rád.
2013. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy virtuális kapcsolat van köztetek, vagy személyesen is ismered. Ez azért lenne fontos, mert az emberek általában könnyebben beszélnek a problémáikról egy olyas valakivel, aki idegen. Kívülálló. (Lásd: pszichológus - kliens kapcsolatok)Tehát, ha neten ismerkedtetek meg, akkor érthető. Ha személyesen is ismeritek egymást, akkor 2 verzió van: friendzone (ahogy azt az előttem szóló is írta), vagy kedvel, és próbál féltékennyé tenni, lesi a reakcióid, stb... és ezért oszt meg veled esetleg pasis dolgokat is.
2013. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően virtuális a kapcsolat, de egy iskolába járunk és minden nap látjuk egymást (néha úgy veszem észre, hogy direkt figyel is).
2013. máj. 2. 21:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Barátnak tekint és bizik benned.
2013. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem, hogy akarhat tőlem valamit, saját elmondása szerint azonban nem akar semmit.
2013. máj. 2. 21:34
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Szemetesláda vagy. Már akkor le kellett volna állítani amikor a problémáiról beszélt. Mindenkinek vannak, engem kicsit se érdekel a másé. elég az én életemet megoldani, más is oldja meg a sajátját.
2013. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 whoviangirl ***** válasza:
én személyes tapasztalat alapján a következőt tudom csak mondani: ha egy lány beenged a személyes gondolatai mögé, és elmondja a problémáit neked, akkor az nem azért van, mert ki akar használni, hanem mert fontos vagy számára, és ezzel mutatja, hogy szeretné, ha minél többet tudnál róla, és megbízhatna benned. ez természetesen akkor érvényes, ha egy teljesen normális lányról van szó...
2013. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!