Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiu/16/ a szomszéd faluban lakik.Totál oda van értem. Olyanokat mond amit az elozo barátomnak az eszébe se jutott. A kozos barátunknak nagyon cuki dolgokat mond rolam. de nemtudom... 2 honapja szakitottunk a barátommal. igaz az utolso 1-2 honapbna már csak barátság extrákkal volt, de szerettem. Tetszik a 16 éves srác, de az elozo barátom még mindig zavar. Meg szeretném neki mutatni, hogy mit vesztett/tudod h egoista mondat volt de ez van/. Van még egy kicsi bokkeno. A barátnomnek régen tetszett... mit kéne tennem? 15L

2013. ápr. 21. 19:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz az exeddel! Túlságosan le ragadnál, a múltban.. ami helytelen!
2013. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is leragadtál, érzelmileg tedd túl magad a dolgon. Ez a srác egy másik ember, érzelmileg teljesen feléje kell fordulnod. Vagy nem, de ne félig. :)


Viszont a barátnőddel kapcsolatban azt javaslom, beszélj vele. Mondd el neki, hogy ezt érzed, de tudod, hogy neki tetszett régen, és ő (a barátnőd) is fontos neked, nem akarod megbántani, és hogy mit gondol erről, hogyan érezne, hogy nyitnál a fiú felé. Kvázi kérd az áldását. Így nem fogja úgy érezni, hogy elárultad, hogy "nem érdekelnek téged az érzései".


De ha "áldását adja", háromszor is kérdezz vissza, mert nem biztos hogy őszinte. :)


Ha nem adja áldását, valószínűleg döntened kell a barátnőd és a fiú között.

2013. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lákátos Géza Bácsi válasza:
Probald ki mind a kettot es amelyik jobb azzal legy!!!'
2013. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!