Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már régóta beszélgetek, sokszor célozgattam is már hogy kedvelem így úgy stb. Szerintem nem vak, már nagyon sok jelet adtam, valamikor úgy áll a dolgokhoz mint ha tényleg érezne többet irántam, valamikor meg teljesen mint ha kicserélték volna. Buliban pasikkal van ... a féltékenység meg mindenkiben benne van. Az igaz hogy semmi közöm nincsen hozzá.. na de mégis na :D

Szerintetek hagynom kéne az egészet ? vagy folytassam ?



2013. ápr. 18. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne buliban pasikkal? Még nem járték, tegyél lépéseket felé és ne csak célozgass!
2013. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*jártok
2013. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán ha nem két értelműsködnél, hanem szerencsétlen lánynak normálisan elmondanád, hogy esetleg mit szólna kettötök közös jővőbeni együtt járásához, esetleg most nem itt kéne kérdezősködnöd és előrébb jutnod, mint féltékenykedni:)
2013. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a célozgatást, állj elé és vallj színt. Férfi vagy az isten áldjon meg.
2013. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már mondtam volna neki, de amikor olyan volt mint ha kicserélték volna elgondolkodtam ... és mindig ez van hogy amikor ott tartok hogy na most akkor mindig ezt csinálja, nem szeretném ha ez lenne és ezért nem is mondom meg neki. Lehet hagynom kéne ...
2013. ápr. 18. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd vagy ne hagyd, csak tudj dönteni.
2013. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!