Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok azt, hogy hiányzik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok azt, hogy hiányzik egy fiú Csak olyannak mondod, akit szeretsz? és feltűnően ő is téged. Visszahúzódóbb kedves lány

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

csak olyannak mondom, akit szeretek annyira, hogy hiányozzon, legyen az haver, barát, vagy tesó...

egy visszahúzódó lány ;)

2013. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ööö... ezt most nem értem. Mi a kérdés, hogy mondom-e egy fiúnak, hogy hiányzik, vagy másnak mondom-e, hogy hiányzik egy fiú? Amennyiben az előbbi, igen mondom, amennyiben tényleg hiányzik. És nyilván, aki hiányzik, azt szeretem. De ez nem feltétlen szerelem, lehet szimpla barátság is. Ha pedig az utóbbi, akkor nem. Az érzéseim rám tartoznak, nem nagyon kötöm mások orrára. Max, ha rákérdeznek, megejtem, hogy hiányzik Xy.
2013. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!