Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Mi lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mi lenne?

Figyelt kérdés
sziasztok..14 éves lány vagyok..vagyis elmúltam nem rég.. van egy haverom,21 éves lesz pár hónap múlva..régóta ismerjük egymást..mikor többet találkoztunk bele szerettem.. ő is szeret engem..tudom hogy rá mindig számíthatok,ő megvéd,megért,segít amiben tud,megbecsül,nem erőltet rám SEMMIT.. ha járnánk,akkor meg büntethetnek valakit emiatt?.. :// Mert nagyon együtt szeretnénk lenni.://

2013. ápr. 8. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem 8 legyetek együtt meg elmúltál 14

ha szeretni tudjátok egymást és minden oké köztetek legyetek együtt

úgyis leszólnak titeket érte de legyetek erősek bírjátok ki a leszólásokat

2013. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apád büntetni fog az tuti
2013. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem iszonyat gáz
2013. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy 21 éves mit akar egy 14 évestől...de amúgy 14 felett azt csináltok, amit akartok szerintem.
2013. ápr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Érdeklődési körötök is tuti más. Szerinted egy huszonéves srác nem unná meg, hogy folyton csak pusziszkodjatok, meg kézenfogva járjatok?
2013. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem büntethetnek meg, bár furcsa kapcsolat.

Jó lenne, ha minél előbb bemutatnád majd a szüleidnek, hogy megismerjék, és elfogadják. Ha nem, akkor elég nehéz lesz együtt maradnotok.

2013. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!