Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek mi olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mi olyan őrülten vonzó az egyenruhás férfiakban?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy értelmetlen kérdés....de valamiért mégis felteszem. Mi az , ami ennyire őrjítő abban, ha egy pasi rendőr vagy tűzoltó stb.? Engem többnyire ez a tény már maga megbabonáz. Talán mert a hősiesség, védelem és férfiasság szimbólumai? Nyilván ők is ugyanolyan emberek, mint bárki más....de mégis!

Kíváncsi vagyok a véleményekre.



2013. ápr. 5. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Én magát a ruhát szeretem, nem azt nézem benne, hogy húú de szexi a férfi, vagy milyen izmos... De az egyenruhákat én is imádom.
2013. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem nem a ruha a lényeg

ismerek rendőrt, de nem ez vonz, mert még csak civilben láttam N

2013. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem minden egyenruhás pasit tartunk őrülten vonzónak. :-) Vannak nem szép rendőrök / tűzoltók / katonák / mentősök is.

Viszont az tény, hogy egy alapból jóképű pasin akármilyen egyenruha nagyon is izgató tud lenni, de ne kérdezd miért. :-) A pasiknak miért jön be az ápolónő szerkó, a stewardess-ek egyenruhája, a recepciósokon a kiskosztüm és a többi?

2013. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze igazad van nem az összes pasi nyilván, de aki alapból is jóképű az már durva :)
2013. ápr. 5. 17:51
 5/6 Missi_Key ***** válasza:
az amit az egyenruha szimbolizál: hatalom, presztizs, társadalmi rang--> biztonságérzet...stb.
2013. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ismerek egy tűzoltót,és nem az egyenruhája vonz,hanem az,hogy baromi jól néz ki,és civil ruhában még szexisebb.
2013. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!