Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szeretitek ti még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ti még a barátnőtöket attól, hogy nem kap helyet a jövőbeni elképzeléseitekben?

Figyelt kérdés

Például, ha olyasmi terveitek vannak, hogy 3 éven belül elutaztok külföldre (tegyük fel, Németországba) dolgozni, és a barátnőtök még 3 év múlva nem fejezi be az iskolát, plusz nem tud németül sem (de olyan munkája lesz az egyetem után, ahol a beszéd egy igen fontos elem), akkor ti őt szeretitek? Ha mondván, hogy nem tudjátok, mi lesz 5-10 év múlva, és emiatt úgy terveztek, hogy ő egyáltalán nem is szerepel a jövőképetekben- akkor őt ti szeretitek?

Nem tudom, mennyire érthető a kérdésem, remélem azért a fő probléma átjön :)

Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. ápr. 1. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez ilyen ember nem szereti ha a jövőjéből kihagyja
2013. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.


Nem éppen ide kapcsolódik, de van egy lány akit 4 éve szeretek, de csak azért nem tudom kitakarítani, mert minden nap találkozunk.


Nyáron, mivel szünet volt/van, átlagban egyátalán nem jut eszembe úgy a szünet végefelé, de mikor elkezdödött a suli akkor meg minden nap eszembe volt.


=> távolság mindent kiöl.

2013. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs vele jövő akkor nincs szerelem is.Aminek így nincs értelme
2013. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha otthagyja simán akkor nem szereti.
2013. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy eltartja, akkor igen. XD


Ha meg sem említi, akkor nem, vagy legalábbis nem eléggé :(

2013. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de a te fejedben igen nagy gondok lehetnek, ha akkor szereted a barátnődet, ha tud valami nyelvet, vagy mert még nem fejezte be az iskolát, és nem tud veled tartani... a szerelem nem erről szól
2013. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát momentán én is ebben a szituban vagyok,annyi különbséggel,h ő maradt Mo.-on...de a távolság az neki nem fekszik...és jó kérdés,h szeret e,nem tudom
2013. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha olyan helyre akarna menni, ahova én tudnám követni, mert pl a nyelvet tudom (pszichológusnak tanulok, szóval ez tényleg egy fontos elem), vagy legalább megvárja, hogy befejezzem az egyetemet, akkor mennék is vele... de ha már eleve úgy tervez, hogy nem tudja, mi lesz a jövőben, ezért még engem, mint lehetőséget, bele se vesz, akkor hogyan bízhatnék az érzéseiben?
2013. ápr. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!