Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány a suliba. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. A lány kb. 3 hónappal idősebb nállam. Egy középsuliba járunk. Én b-s vagyok, ő c-s. Már szemeztünk egy párszor de nem mertem odamenni hozzá. Elhatároztam hogy beszélek vele. Csak nem tudom hogy hogy menjek oda hozzá és mit mondjak neki. Nem volt még barátnőm. Ezért szeretnék normális és komoly válaszokat.

2013. márc. 14. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok ezzel csak én általánosba járok és a csaj 7.A
2013. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengetek ilyen téma van már amúgy.. De állj a talpadra és legyél férfi!! A lényeg a határozottság és az önbizalom.

Lehet arra vár hogy elhívd randira, egy próbát megér.:)


Szitúáció: (odamész és így szólsz.)


-Szia! (bemutatkozol neki, ha ismer akkor nem kell.:D)

-Visszaköszön.

-Már régóta el akarok neked valamit mondani, csak eddig nem mertem. (most majd látod a lány arcán hogy megfog lepődni)

-Figyelj, hétvégén valamikor ráérnél? Elmehetnénk moziba.

És itt fogsz kapni egy igent, vagy egy nemet. (Ha igent mond add meg neki a telószámod és mond neki majd hívjon fel, vagy kérd el az övét.)

Sok sikert:D 17f

2013. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és nem árt ha majd egy picit zavarban leszel, vagy elpirulsz, nekünk ez is teccik.. Nem kéne nagyon előretervezned, csak lazán, ezeket spontán kell. Odamész és mondod amit érzel, amit szeretnél. Nekem az is teccene ha mondanád hogy még nm volt kapcsolatod, ez nagyon aranyos ám =) Szurkolok ám Neked, de szerintem a legjobb ha most nem agyalsz azon hogy akkor mit mondasz, nem kell monotonnak lennie, a lényeg hogy add önmagad!!

:))

2013. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!