Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Van még valaki így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 éves nő vagyok, 1 gyermek édesanyja.

A Férjem egy tapló, de képtelen vagyok elhagyni.

Biztosan nincs bennem szerelem iránta, mint inkább megszokás.

Állandóan haverokkal van, le vagyunk tojva a gyerekkel, és ha itthon is van, nem segít semmit, csak sportot néz.

Nem értem mi tart vissza, egyszerűen képtelen vagyok szakítani vele. Talán sajnálat, vagy elképzelni nem tudom :(.

Talán ha lenne kiért vagy miért tovább lépni, megtenném, de félek.

Sokat sírok emiatt, egyedül érzem magam a házasságomban.

Barátnők nem nagyon vannak, így még ez sincs aki elterelné a figyelmemet a hétköznapok szürkeségétől.

Én vagyok csak így egy kapcsolattal, vagy van köztetek is ilyen?

Kérlek írj kort is.

Gyermektelenek és gyerekek ne írjanak kérem...



#szerelem #egyedüllét #párkapcsolat #szürke hétköznapok.
2013. márc. 11. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi írtad, hogy gyerekek ne írjanak de én úgyanezt élem át itthon csak látom a történéseket gyerek szemmel, és amit javasolok, hogy beszéld meg a dolgokat a férjeddel, hogy változtasson illetve nekem apukám egy szót nem értett hiába mondtuk mindig, hogy változzon majd egy hónapra elmentünk és visszajöttünk mert visszahívott és hát valamennyit változott. Szóval ez is egy megoldás de ha nem tudjátok megbeszélni akkor tényleg lehet hogy az új élet neked sokkal jobbat tenne.
2013. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1-es!

A gyerekre nem ezt értettem, hanem a tapasztalatlan 17-21 éves emberre, akinek se kutyája se macskája.

Köszönöm a választ.

2013. márc. 12. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ez volt a szitu...nagyon nehéz volt,4 éves közös gyerkőc van.Rengeteget sírtam és idegeskedtem.Aztán lelépett egy 26 éves r.banccal.Ami akkor nagyon fájt-mert egyedül maradtam.DE! Azóta 100-szor nyugodtabb az életem,nem idegeskedem és sírok miatta és a közömbössége miatt,a gyerekkel is s100-szor türelmesebb vagyok,magam ura vagyok,azt eszünk,amit a gyerek akar,nincs fölösleges pénzkidobás fölösleges dolgokra,stb....azt nem mondom ,hogy könnyű az élet társ nélkül,egyedül eltartani háztartást,gyereket,mellette dolgozni is...de sokkal jobb az életem és sokkal boldogabb vagyok,visszatértem régi önmagamhoz,újra visszajöttek a régi barátok...stb...

40 N

2013. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy engem megcsal-e.

Csak úgy érzem, hogy ha nem kellek akkor megmondaná... rúgjon ki, vagy hagyjon el, de megőrülök a bizonytalanságtól.

Mosok, főzök, takarítok, vasalom a ruháit, nevelem a gyerkőcünket, és úgy érzem, hogy ő semmit nem tesz azért, hogy működjön a kapcsolat.

Ennek ellenére képtelen vagyok lépni, ezért kíváncsiskodom, hogy ezzel csak én vagyok így, vagy vannak ilyen típusú emberek mint én?

2013. márc. 12. 15:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privátokat, nem kapcsolatot keresek egy rossz mellé, hanem jasonszőrű társaimat, hogy hogyan lehet túlélni.
2015. márc. 15. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:

"inkább megszokás" -> Kisebbik ok

"Talán ha lenne kiért vagy miért tovább lépni, megtenném, de félek" -> Nagyobbik ok, ki is mondtad.


A félelem az, ami visszatart. Az ember alapvetően társas lény, félsz, hogy egyedül maradsz, a másik oldalról pedig ott a megszokás. Ezrek és ezrek élik így le az életüket. Egyet nem vesznek figyelembe: mindenkinek egy élete van, ahol a legnagyobb érték az idő. Mindenki a legjobbat érdemli.

2016. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attol nem hiszem,hogy sokkal jobb lesz ha masok irjak,hogy nem vagy egyedul ezzel a prpblemaval. Parod belekenyelmesedett a kapcsolatba. Lehet o is tudja,hogy neked nincs mas valasztasod es ezt kihasznalja.Csaladod van esetleg akikre szamithatnal? Masik parkapcsolatot ne nagyon akarj,mert volna benne riziko es ha a parod rajonne o dobna ki lehet.Amugy kie a haz amiben eltek? Az ilyennek elobb utobb valas lesz a vege erre nem art felkeszulni valamelyest.Mennyi idoa a gyerek? Mert ha mar mehet bolcsibe akkor te meg dolgozni es lehetne felretenni arra az esetre,ha neked kene koltozni,hogy egy szobat leg ki tudj venni ha csaladra nem lehet szamitani. Azert nem artana ha beszelgrtnetek paroddal,hogy merre tatz a kapcsolat v hazassag.
2016. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!