Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem irigy rám a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem irigy rám a barátnőm. Mit gondoltok erről? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Mondjuk be is vallja, hogy irigy. Azt szokta mondani, hogy ő egy irigy ember, és ő ilyen és kész, ha nem tetszik, akkor gondolkozzak el. Nem tudom mit gondoljak, mert idegesít, hogy nem veszi a fáradságot, hogy legalább elgondolkozzon a dolgon. Nekem ez nem jó, mert tönkreteszi az örömöm. Akarok magamnak venni dolgokat, de egyből lehúzza őket, és el is megy tőle a kedvem. Azt egyébként hozzátenném, hogy én sem vagyok eleresztve anyagilag. Ábrándozó természetű vagyok, meg előre tervező, így már régóta sok dolgot akarok magamnak venni, és beszélek róla, de mégsem veszek semmit, mert nincs rá pénzem sose, csak nagy ritkán. Ennek ellenére amikor beszélek róla, hogy mit szeretnék egyből lehúzza. A családom anyagi helyzete jobb, mint az övéké, de én mindig így éltem, tehát sose voltam elhalmozva. Ők régebben jobban éltek. Azt mondja idegesíti, hogy nekem ilyen "problémáim" vannak, örülne, ha neki is ezen kéne gondolkozni.

2013. márc. 9. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy hülye, bocsi.
2013. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fuu, nagyon sajnállak. Az a helyzet,hogy egy ilyen ember mellett sose leszel boldog. Mindig irigyelni fogja töled az örömöd, sikered, és mindent ami téged boldoggá tesz. Én menekülnék töle, az biztos.
2013. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a célom, hogy elmeneküljek, mert akkor nem is gondolkoznék ezen. Gondolom akkor nem csinálná ezt, ha anyagilag ők is helyrejönnének. De mi van ha nem fognak? Ennek akkor sem kéne oknak lennie erre a viselkedésre, ez így nem jó. Szóval valahogy meg kéne oldani.
2013. márc. 9. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy valaki irigy, nem feltétlen csak az anyagi helyzettöl függ. Jellem kérdése. Gondolj bele, állitólag szeret,de még téged is lehúz bármilyen kis örömöd lenne az életben.
2013. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van! Mostanaban mar nagyon sokat veszekszunk, mert folyton megsertodik azon, hogy nekem jobb az anyagi helyzetem, hogy valamiben oromom van, vagy hogy valamit elertem. Nem tudom hogy kene megoldani, de en szerintem nem birom mar sokaig.:/
2013. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!