Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz, hogy a szingliket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a szingliket csak ezért zavarja nyíltan történő csókolózás, össze bújás?

Figyelt kérdés
Azért,mert az egyedüálló embereknek nincsen kivel csókolózni,össze bújni és ezért irigyek...

2013. márc. 11. 00:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért zavar, mert szerintem az csak két emberre tartozik, és hálószobába való. Rettentő etikátlan és gusztustalan, ha pl. a buszon ülök, és a hátam mögött két nagy szerelmes egymás manduláját tisztogatja. Tartsátok meg otthonra, senki nem kíváncsi a ti kapcsolatotokra rajtatok kívül.
2013. márc. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem állandó barátom van, mégis zavar. Oké, például ha elbúcsúzunk a buszmegállóban, mi is adunk egymásnak 1-1 futó csókot, de nem órákig nyalogatjuk a másik manduláját. Szerintem jól nevelt ember ilyet nem csinál nyilvánosan. Nem irigylem én senkitől a boldogságot, de akkor is zavar a hangos cuppogás.
2013. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor vártam a buszra,és legalább tíz percen keresztül ki sem mászott egy párocska egymás szájából.Ez az a szint,ami már számomra zavaró,túlzás.Ha elköszönök a barátomtól,akkor sem nyalom körbe mások előtt.
2013. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Egyszer lezúztam egy ilyen párocskának a férfi tagját. :D


Nem irigységből, nekem is van csajom. :)

2013. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!