Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » ! SEGÍTSÉG! Egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! SEGÍTSÉG! Egy párkapcsolat van veszélyben! Kezdek kiszeretni a barátnőmből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hét múlva leszünk 2 hónaposak, és néhány rossz cselekedet sorának köszönhetően kezdek kiszeretni belőle...( régebbi 'esélyeseinek' a tegnapi nap folyamán idézett nekik hogy kár hogy elbasztad, meg jupí 1 éve ismerjük egymást, hasonlók, + kibékült egy olyan barátjával, akivel szintén gyanús volt végig a kapcsolata, s az én kérésemre hagyta ott őt. )

tehát ezeknek köszönhetően én egyre kevésbé szeretem... nem szeretnék vele szakítani, mert nem szeretek mást, csak őt szeretem, de sajnos egyre gyengébben. vissza szeretnék szeretni bele, úgy mint egykor. azaz nagyon... ti hogy próbáltatok meg javítani a kapcsolatotokon? vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy a kapcsolatotokon az én irányomba. legalábbis ő nem tudja hogy én láttam ezeket a leveleket, csak tegnap bejelentette hogy kibéküld a barátjával... mindegy. a lényeg:


ÚJRA SZERETNI AKAROM! 14/F



2013. febr. 26. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

jó a marketinged :)

hát...majd alakul

2013. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne féltékenykedj, de azért tartsd szem előtt, aztán majd alakul
2013. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz sztem...mire végleg megállapodsz még egy tucatszor leszel szerelmes...inkább élj mint hal a vízben és ne akard erőltetni ezt a kapcsolatot!Sok sikert!! 22F
2013. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó ifjú gyermekem! Még hosszú élet áll előtted sok kapcsolat szerelem csalódás humor pénz, vagy épp hontalanság, egyedüllét.


Na de egyet se félj!

2013. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!