Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondol vajon rólam? úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol vajon rólam? úgy fél éve észrevettem hogy néz egy fiú, elkezdtem felfigyelni rá, majd szemeztünk. ő egy félénkebb srác, kevés haverja van és sosincs lányokkal, viszont nagyon helyes.

Figyelt kérdés
Ráírtam facebookon és kedvesen beszélgettünk aztán ráírtam mégegyszer, de ha én nem írtam neki, ő sosem írt rám például. Ezt betudtam annak, hogy ilyen félénk, egyébként nem nagyon van fenn fb-n. Mondta a barátnőm hogy egy villamossal szoktak menni haza és a fiú szokott beszélni rólam a barátaival. Ez mit jelenthet?mostanában viszon úgy érzem, mintha kerülne engem, nem menzázik már (akkor láttuk egymást pedig mindig) és a folyosókon sincs szinte csak a teremben és nagyon úgy érzem hogy menekül, bújkál előlem. miért? segítsetek

2013. febr. 4. 18:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9 erre én is gondoltam de azért zártam ki mert egy lányra se néz rá nagyon és tényleg nem hiszem hogy ez lenne de persze meglehet az is hogy igazad van
2013. febr. 6. 18:21
 12/13 A kérdező kommentje:
#10 nem hiszem hogy valami rosszat hallott volna mert semmi úgynevezett személyes dologról nem beszéltünk és személyesen még csak egy köszönésig jutottunk. nem tudom miért de határozottan úgy érzem hogy kerül, csak tudnám hogy miért hogy mit csináltam vagy mi rosszat mondtam/tettem?:(
2013. febr. 6. 18:23
 13/13 anonim válasza:
3-as vagyok:Hát tapasztalatból,szerintem van olyan hogy azért kerül,próbálj vele beszélni mindenképp.
2013. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!