Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondol vajon rólam? úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol vajon rólam? úgy fél éve észrevettem hogy néz egy fiú, elkezdtem felfigyelni rá, majd szemeztünk. ő egy félénkebb srác, kevés haverja van és sosincs lányokkal, viszont nagyon helyes.

Figyelt kérdés
Ráírtam facebookon és kedvesen beszélgettünk aztán ráírtam mégegyszer, de ha én nem írtam neki, ő sosem írt rám például. Ezt betudtam annak, hogy ilyen félénk, egyébként nem nagyon van fenn fb-n. Mondta a barátnőm hogy egy villamossal szoktak menni haza és a fiú szokott beszélni rólam a barátaival. Ez mit jelenthet?mostanában viszon úgy érzem, mintha kerülne engem, nem menzázik már (akkor láttuk egymást pedig mindig) és a folyosókon sincs szinte csak a teremben és nagyon úgy érzem hogy menekül, bújkál előlem. miért? segítsetek

2013. febr. 4. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert nem akar a pasid lenni. Ha akarna bármilyen félős, visszahúzódó is már réges rég randira hívott volna, vagy közeledik feléd.
2013. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nem lehet,hogy ö szerelmes beléd,de valamelyik osztálytársad akivel nagyon nem vagytok jóban mondot rólad valamit?(pl.:azt montad (a fiúra),hogy idegesítö)és egy ilyen hazugsággal akar keresztbe tenni neked?
2013. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Hát én is elég félénk vagyok,szóval tudom mit érez.

Szerintem vagy tényleg nem érdekel téged,vagy ha megkedvelt akkor azért próbál kerülni,mert nálam is így van hogy szeretek egy lányt és nem merek közelebb kerülni hozzá.Remélem segítettem :)

2013. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg te közeledni felé, de csak finoman.
2013. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 erre már én is gondoltam és szerintem is rég lépnie kellett volna ha akart volna valamit.
2013. febr. 4. 20:04
 6/13 A kérdező kommentje:
#2 nem nem mondtam semmi ilyesmit úgyhogy szerintem nem ez lesz a probléma:)
2013. febr. 4. 20:04
 7/13 A kérdező kommentje:
#3 ez tényleg van így fiúknál hogy azért kerül egy lányt mert tetszik neki? nekem ez olyan elképzelhetetlen, a fiúnak lépnie kéne ha akarna valamit nem?
2013. febr. 4. 20:06
 8/13 A kérdező kommentje:
#4 nehéz úgy közeledni hogy gyakorlatilag bujkál előlem és sosem látom, ráírni már nem szeretnék mert ő sosem ír rám
2013. febr. 4. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehet, hogy közben talált valakit magának, és azért bujkál előled, mert gondolja, hogy Te még mindig összeakarnál vele jönni..
2013. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
#9 ha csendes a fiú, sztem tuti nem erről van szó, ez már túlkomplikált :) pláne ha sosincs lányokkal; nem hiszem hogy ennyire átérezné a helyzetet. Szerintem csak a közeledésedet értette félre, kedves kérdező, vagy azért mert olyat mondtál neki, vagy mert mástól hallott olyat ami elbizonytalanította. A kerülés meg egyáltalán nem biztos hogy szándékos (abból amit leírtál).
2013. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!