Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándékot vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
Most lesz a barátom 19. születésnapja.Már másfél éve együtt vagyunk.Ajándékozásba nem vagyok túl jó.Arra gondoltam,hogy több dobozt kipingálnék és matrjoska baba szerűen egymásba rakva egy kis apróságot tennék mindegyik,egy héten csak egyet nyithatna ki.Kb 5 db dobozt szeretnék,de mit rakjak bele?A barátom Rocker arc,informatikusnak tanul.Nem érdekelnek a perverz ötletek :D 16/L

2013. febr. 3. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát esetleg egy pólót a kedvenc bandájáról, az utolsó dobozba pedig egy papírt amire rá van írva, hogy szeretet, mert igazából csak arra van szüksége. Ezt most komolyan én írtam? Fuh, kezdek homi lenni :( 15/F
2013. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

22:12

Szerintem cuki volt.Köszi...ez nem homis,nem értem miért hiszed ezt :D

2013. febr. 3. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azért kicsit furcsa, hogy fiú létemre ilyenek eszembe jutnak, nemde? :D
2013. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az első dobozba rakhatnál csokit, gondolom szereti.
2013. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy rockalbumot megér!
2013. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szuper ötlet ez a dobozolás!:)

Szerintem egyik héten legyen valami, ami a rockerségéhez köthető (album, fejkendő, póló, kulcstartó, a netről valami rocker cucc, vannak már ilyen oldalak, ahol kifejezetten ilyeneket árulnak), a másikon meg valami, ami az informatikához, mondjuk egy egérpad, amin a közös képetek van, vagy épp a kedvenc bandájának a logója, ezt már Te tudod, Te ismered, a lényeg, hogy egyedi legyen.

2013. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,igazán szuper ötletek :DD
2013. febr. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!