Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 15 éves fiú vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pali0123 kérdése:

Én egy 15 éves fiú vagyok a barátnömel egy ideje már együt vagyunk és én szeretném meg lepni egy kis ajándékal de nem igazán tudom hogy mit vegyek neki és mit mondjak mikor ât adom neki az ajándékot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kedves, de nem tudom, hogy mit szeret a barátnőd stb...
2012. nov. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd?
2012. nov. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hàt szereti a bonbont meg a ròzsà de multkor vetem neki viràgot de most valami kűlönlegeset szeretnék neki venni!!!szereti a plüs állatokat is mindet szeret
2012. nov. 4. 00:48
 4/7 A kérdező kommentje:
14 éves
2012. nov. 4. 00:49
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor vegyél neki egy kis plüssmacit mi egy szivet tart és rá van írva hogy szeretlek vagy i love you ;)
2012. nov. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És amikor àt adom neki akkor mit mondjak?
2012. nov. 4. 00:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Üdvözöllek az oldalon. :-D nehogy kihasználjon téged a lány.
2012. nov. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!