Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel vagy hogyan tudnam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vagy hogyan tudnam a baratnőmben a lángot ujra éleszteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.2honapja vagyunk együt a baratnőmel.Nagyon szerelmesek voltunk egymasba,barmit megtetünk volna egymasért szinte mindig együt voltunk.Mikor utoljára együt voltunk éreztete velem hogy szeret és én is éreztetem vele.Eltelt 1nap,furan viselkedett és aztan kiszedtem belőle hogy az a baj hogy mar nem szeret anyira mint régen.Ez az egyik naprol a masikra történt aztmondta még szeret de már nem anyira mint régeben.Még együt vagyunk,én nagyon szeretem őt barmit megtennék érte.Hogy lehetne ujra a szerelmet felébreszteni amilyen volt régen?aztmondta nem un meg ilyesmi ő se érti hogy mért érez most igy.Mivel tudnam jobbá teni a kapcsolatunkat hogy ujra ugy érezen mint régen?valami tipp?nem akarom elvesziteni.

2013. febr. 1. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdésedben ott a válasz a Miértedre

Azért mert mindig egymás nyakán logtatok és igy beleuntatok a másikba.

Ezt csak ugy lehet esetleg ha minimumra redukáljáto ka találkák és az együtt töltött idők számát.

De ez sem 100% Az a hajo amelyik elment ritkán fordul vissza...

2013. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet,h csak azt érzi,b elszállt a rózsaszín köd.mert ha akarjuk,ha nem egy ido" után nem annyira,vagyis inkább nem úgy fogjuk szeretni a másikat.bár 2 hónap után...nálunl kb 1 év volt mire ez megtörtént.


21/l

2013. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 2-3 hónap után volt ilyen érzésem (minden nap találkozunk, bár hétvégén nem mindig). Utána mikor picit távol voltunk egymástól, nagyon elkezdett hiányozni. És most megint őrülten odavagyok érte. Persze vannak olyan órák, napok, amikor éppen "kevésbé", és vannak olyanok is, amikor "jobban" szeretem, mint átlagban.

Egyébként jól mondta az előttem válaszoló: elmúlt a rózsaszín köd, ami kb 1-2 hónap szokott lenni...

Ha igazán szeretitek egymást, akkor kitartotok egymás mellett, és időnként ez az érzés mindig fel fog lobbanni.:)

2013. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes valaszokat!
2013. febr. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!