Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most ez szerelem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ez szerelem, vagy mi? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy srác....csak haver...egyszer smároltunk....és utána olyan fura volt...amikor hazaértem remegtem, és nagyon gyorsan vert a szívem....amikor találkozunk mindig rám jön egy kis remegés(nem észrevehető) és olyan fura érzésem van...és ő szeretne járni velem, de én nem tudom. fontos nekem, és szeretem őt, de valahogy nem megy...és amikor azt mondja hogy smároljunk...szívesen mondanám hogy ige, de valamiért nemet mondok, és nem tudom hogy mi van, de amikor meg nem látom, akkor gondolok rá(nem annyira sokat, hogy egész nap, de elég sokat) és szoktam arról fantáziálni hogy milyen lenne együtt lenni vele és nem tudom, hogy miért...és nem értem

2013. jan. 28. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
A szerelem messze nem csak a smárolásról szól.Majd ha akkor remegsz,amikor rádnéz,rádmosolyog,hozzádszól,magáhozszorít,és nem csak mondja,hogy 'figyumár,smároljunk'na,akkor leszel szerelmes:)
2013. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*igen
2013. jan. 28. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
az, bár sajnálom hogy a "srác" nem igényes arra hogy hogyan fogalmazol
2013. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a 2.-at nem igazán értem:/

és akkor is remegek ha rám ír facebookon, vagy köszön...és ezt nem értem...és ha szeretem akkor miért tolom el magamtól??

2013. jan. 28. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

remegés ?

ez akkor epilepszia

2013. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
xdd nagyon vicces vagy
2013. jan. 28. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:
ez akkor most nem szerelem
2013. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a fiúknál ez sokkal egyszerűbb eldönteni

ha tetszik egy lány akkor csak kiverjük miközben rágondolunk és ha utána is a fejünkben van akkor az szerelem :)):D

2013. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
további válaszok?? mert még mindig nem tudom:/ xd
2013. jan. 28. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem vagy szerelmes. Ha az lennél, tudnád, és nem itt kerdezned meg. Ez inkább csak egy hirtelen fellangolas,ami elfog múlni, ezert is nem akarod erőltetni a kapcsolatot...
2013. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!