Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai csajok a kisfiús fiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajok a kisfiús fiúkra buknak?

Figyelt kérdés

Idegen csajok jelolgetnek fb-n és pont azt a képet lajkoljak ami szerintem a leggyíkabb. Azt amin kisfiús külsőm van(mondjuk alapba fiatalabbnak nézek ki) és kisfiús mosoly van az arcomon.

Miért épp az ilyenektol vannak oda? Ez önkritika magamnak is de mit esznek az ilyen fiukon?

A normálisabb képeim amúgy nem lajkoljak



2013. jan. 21. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám, hogy ez minden esetben igaz lenne. A magam részéről elég "kisfiús" vagyok kinézettre, azaz olyan 5 évet simán letagadhatnék, de ezt inkább hátránynak, sem mint előnynek érzékelem.
2013. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tini majmok akik facebook függők, komoly 22, 25 feletti nők szarnak az egészre. inkább keresnek valódi élethelyzetben egy kemény tökös palit maguknak.

Ezek az álmodózó kis tizenéves gyíklányok meg ezeket a langyosképű homigyerekeket szeretik, mert még éretlenek, még ez a közeg amiben vannak, ezt látják a suliban is. Nem tudják még mifán terem a keményfasz.

2013. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindkét típus lehet vonzó, a kisfiús és a férfias arc is :) Legalábbis nekem. Eddigi barátaim közt is van mindkét féle.


Amúgy én általánosságban utálom, ha a csajismerőseim pasik képeit osztogatják meg, mindegy, hogy kisfiús vagy férfiasabb. Ki kíváncsi rá, milyen pasikra csorgatják a nyálukat??


19/L

2013. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen a kisfiús arcú fiúk olyan cukik ahww *-* :DD
2013. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

leggyíkabb - nagyon jó ez a szó.:D

Egyébként én is tapasztaltam ezt annak idején, poénból csináltam egy ilyen képet(üres tekintet, bamba arc, tükörből fényképezve persze), aztán sorra jöttek beszélgetni a kvantumfizikáról. Azt azért szeretném megjegyezni, hogy távolról sem csak a tizenéves lányok sötétek, nagyon-nagyon sok, harminchoz közelebb eső hölgyemény is annyi agysejttel büszkélkedhet, mint ahány szőrszál van egy pontyon. Viszont vannak olyan tizenéves lányok is, akikkel nagyon jól el lehet beszélgetni, szóval általánosítani nem sok értelme van.

2013. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!