Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai csajok a kisfiús fiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajok a kisfiús fiúkra buknak?

Figyelt kérdés

Idegen csajok jelolgetnek fb-n és pont azt a képet lajkoljak ami szerintem a leggyíkabb. Azt amin kisfiús külsőm van(mondjuk alapba fiatalabbnak nézek ki) és kisfiús mosoly van az arcomon.

Miért épp az ilyenektol vannak oda? Ez önkritika magamnak is de mit esznek az ilyen fiukon?

A normálisabb képeim amúgy nem lajkoljak



2013. jan. 21. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a férfiakra bukom.
2013. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Idegen csajok? 14-16 évesek? 22-25 évesek?

Tudtommal nincs olyan hogy miiiinden mai csaj pontosan ugyan arra bukik, már bocs....

Azért mert például 10-en lájkolnak, akkor minden mai csaj a kisfiúsokra bukik?

Nem tudom más hogy van ezzel, nekem a férfias pasik jobban tetszenek.

2013. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ASOT ***** válasza:

inkább max a fiatalabbak , éz ezeket a fajtákat nem bírom csak:

[link]

2013. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A kisfiús pasik nem csak külsőleg kisfiúk.. Kislányoknak kisfiúk, nőknek férfi, így van "rendjén".
2013. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
18 evesekrol van szó, és általában kisfiús pasijuk van, meg almodozva feltoltenek képeket ilyen kisfiús fiúkról.
2013. jan. 21. 10:20
 6/15 A kérdező kommentje:
A kisfiust meg ugy értem hogy ilyen cuki. Pl Räikkönent is ezért szereti sok kiscsaj mert azt mondjak h olyan cuki
2013. jan. 21. 10:22
 7/15 anonim ***** válasza:
(Az biztos semmit nem számít hogy mit ért el... :D) Persze, a cuki az cuki, nyilván tetszik mert aranyos. :) Maximum pasinak nem. Van akinek meg igen. Ennyi.
2013. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Mikor még én is 10-enéves voltam nem "buktak" jobban.
2013. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ASOT ***** válasza:
Mikor én 10 éves voltam szánkóztunk , fociztunk tollasoztunk nem pedig már fiatalon a facebokon lógtunk...
2013. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Gondolom magas vagy, mert a magas fiúkat szeretik ezek csak.

Én alacsony, aranyos, cuki fiú vagyok, de ha kellek csajnak az full ronda vagy olyan, akinek valami defektje van lelkileg, mondjuk rondának képzeli magát, de közben tök jó csaj.

2013. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!