Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kb. Az utolso 4 napban a baratnom amikor ossze akarok vele bujni o nem akarja hanem el fordul vagy ilyesm. Amikor meg kerdezem tole hogy mi a baj azt mondja hogy faradt. Aztan meg amikor mondom neki hogy bujjon hozzam es pihenje ki magat inkabb el fordul tolem.


21/f



2013. jan. 15. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsal. :/ Derítsd ki gyorsan!
2013. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
biztos nem fáradt, itt valami más lesz. kérdezz rá, hogy mi változott meg, miért csinálja ezt. ha már nem szeret, jogod van megtudni
2013. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet h kiszeretett belőled, v tett vmi baromságot ami nyomja a lelkét ami után nem bír hozzád bújni
2013. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is gond van... kérdezz rá, ne vacakolj, jogod van tudni mi a baj és miért nem akarja a közelséget!

25/L

2013. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyet kell értsek, határozottan hozd fel a témát, és derítsd ki hogy mi van, mert valami/valaki biztos motoszkál a háttérben.
2013. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Haat jo pasi vagyok ugyhogy csak nem az lehet a baj hogy nem szeret de most az a baj hogy dolgozik ugyhogy reggel ki deritem! Nagyon szepen koszonom a gyors es normalis valaszokat!
2013. jan. 15. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2013. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Missi_Key ***** válasza:

megcsalt/megerőszakolták/büdös vagy/szakítani akar/depresziós/terhes....

tőle kérdezd, kicsit jobban, mármint valamivel győzd meg hogy benned megbízhat/elmondhatja...

2013. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát nem tudom én úgy vélem, ha már úgy kezded, hogy 'Én jó pasi vagyok ezzel nincs gond', akkor lehet már rosszul kezdődik a dolog. Mert, ahogy olvashattuk az előző kommenteknél, hogy valószínűleg félre kacsint, akkor ebből eredendően lehet nem is annyira.

Nem rosszból írtam nem kell félre érteni.

2013. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Apa leszek!!! :D :D

(Mondtam hogy jo pasi vagyok! ;) )

2013. jan. 16. 06:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!