Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak szeretnek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretnek úgy csókolózni egy lánnyal, akinek szájfényes, rúzsos a szája?

Figyelt kérdés
valamint nem kelt természetellenes hatást?

2013. jan. 15. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon, mert általában a rúzsoknak nincs jó ízük. a szájfény még úgy-ahogy
2013. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
utálom...pfujj
2013. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak ám csokis meg egyéb illatú szájfények. Tök királyak. Kicsit zsíros érzés lesz tőle a szám, de ha ragyogó szemekkel bámuljuk előtte egymást a lánnyal, akkor nem is veszem észre.


Szóval igen, szeretek úgy is csókolózni. Mondjuk rúzsos lánnyal kevéssel csókolóztam.

2013. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze.Tudod milyen jó azt az idegen anyagod ízlelni?

Nyalogass egy kis gumilabdát és megtudod milyen is az.

2013. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, aki szereti, csak hogy ne csak negatív véleményt olvass. :)
2013. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem nem jo lehet rajta ruzs me szép meg minden de akor nem nagyon csokolom meg
2013. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A párom akkor nem csókol meg ha rúzs vagy szájfény van rajtam. ezért kerülöm a használatát.
2013. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én szeretem lecsókolni a barátnőmről főleg amelyiknek olyan gyümölcsös íze van... meg szeretem ha mondjuk piros rúzst használ mer szexi. igazából ő az aki nem hagyja h megcsókoljam mer ugye fél h lejön.

szal nem mindenki utálja :D

h mi a természetellenes, az meg mindenkinek más. vkinek már a szőrtelenített hónalj is az kb, vkinek meg az se gáz ha tele van aggatva vki piercingekkel, mert pl azt nézi h illik e az egyéniségéhez v nem. én is ez utóbbi vagyok inkább.

20/F

2013. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!