Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fiatal! Félreértés ne essék! Csak én úgy gondolom, hogy az első csókot életem szerelme adja... És ezért én még nem csókolóztam tudom kicsit fura már én is bánom kicsit... Na szóval hogy kell csókolózni lépésről lépésre nem akarom hogy a pasim megtudja mert ciki szóval jól akarom csinálni!! Kérlek csak olyan írjon aki tényleg segít gúnyolódást nem kérek!!!

2013. jan. 8. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát.... ÖÖÖ! Furii de köszii! :)
2013. jan. 8. 19:07
 3/4 Division88 válasza:
Pasid meg csókol érezni fogod mit csinálj megy az magától :D
2013. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

-ne nyisd túl nagyra a szád még azthiszi beakarod kapni..:)

-először semmiféleképp ne told át a nyelved, félő hogy nemigazán tudnál még mit kezdeni az övével.

-lassan csináld az egészet

-viszont neis zárd teljesen össze a szád

-és a vizualitás kissé viccesebb formája kedvéért: próbáld úgy elképzelni a mozdulatsort mintha a tejszínhabot akarnád a fagyi tetejéről a szádba juttatni..persze nem a nyelveddel, az ajkaiddal:)


ez közelsem fedi a teljes valóságot de hiddel ha ráérzel és ez biztos hogy megtörténik akkor jönni fog magától:)


sok sikert!

2013. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!