Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire van esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van esélyem egy olyan lánynál akinek már van barátja?

Figyelt kérdés
Elég hosszú ideje szerelmes vagyok egy lányba akinek időközben lett egy barátja. Bár ez még csak afféle "kamaszszerelem köztük, mindketten 16 évesek. Én már lassan egy éve őrültek szerelmes vagyok a lányba. Sajnos a legtöbben az iskola "lúzerének" tartanak, úgyhogy már eleve hátrányban vagyok. Mit gondoltok, van esélyem? És ha igen, mit tegyek. Ne feledjék, hogy életem személyéről van szó, úgyhogy föladni nem fogom.

2013. jan. 15. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lúzer lennél meglenne minden esélyed, könnyű más nőjét meghúzni a mai világban.
2013. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá mond meg neki h te mit gondolsz rola hogyan képzeled el a jövötöket. és majd mond rá valamit
2013. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tavaly amúgy már majdnem párkapcsolat sikerült vinnem a dolgot, csak utána sokáig nem találkoztunk, és időközben lett egy baràtja.
2013. jan. 15. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ha potenciálisan az a személy lennél, akivel ő járni akar, akkor most veled járna, nem mással... most mit vársz? azt írod, feladni nem fogod... de mit? :D tettél már érte valamit, hogy veled legyen, és ne mással?

szóval itt nincs miről beszélni... bocsi

2013. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Valószínűleg te is inkább azt szereted, amit beleképzelsz.

2. Bármi is a célod, csak álmodozással biztosan nem éred el.

3. Őt választotta, nem hiszem, hogy pénzfeldobással.

2013. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0?
2013. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!