Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy kezd megtörni a jég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy kezd megtörni a jég?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok. Eddig összesen 3 találkozom volt lányokkal. Ebből 2 vagy rosszul sült el, vagy csak én hittem azt. Mindenesetre az első kettő után nem éreztem jól magam.

A napokban találkoztam egy lánnyal, ugy álltam hozza, hogy csak találkozom vele, különösebben nem érdekel.

Nagyon jól éreztem vele magam, és szerintem ő is el volt velem. Most végre lazabban tudtam viselkedni, nem paraztam.

Lehet h kezd megtörni a jég végre?



2013. jan. 12. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez rajtad kívül valaki érdekelhet?
2013. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nemtudom mi kezd megtörni, de ha nem érzed jól magad, az elég indok arra hogy lelépj.

és ez mindenre igaz...

2013. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy elpazarolsz időt az életedből és beírod ez ta kérdést, várnál pár hónapot és megtudod a választ.... mi erre nem tudunk pontosan válaszolni ez rajtad áll :)
2013. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, valahogy így kellene ismerkedni, lazán hozzáállni a dolgokhoz nem erőltetett randikat csinálni azonnal hogy randi

én csaj létemre mindig begörcsölök ha ez van, az jár végig a fejemben a "kötelező" randin hogy jaj mikor fog lekapni meg fogdosni mikor még erre nem is vagyok felkészülve

ha meg az első 3-4 találkozó haveri, érdekes módon akkor nem parázok rá és mire vonzódni is kezdek a taghoz meg nem lenne ellenemre a csók sem meg más sem addigra ki is alakul valami mert hagyja hogy jobb legyen az egész, nem egy kib.szott Görcs

2013. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!