Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert csinalja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt velem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
A baratom beszelget egy lanyal mar vagy 3 honapja es akarhanyszor ki mutatom h feltekeny vagyok ak en vagyok a rossz mert h en nem bizok benne !! de akkoris nekem nagyon rosszul esik minden nap beszel vele ugy mint velem msn-en meg sms-be is!!Felek fel hozni neki h zavar mert ak megint az lesz h en nem bizok benne!! mitcsinaljak? am 5 honapja vagyunk egyutt!!

2013. jan. 8. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy vagy te, vagy a másik lány.
2013. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De felek hogy ak titokban fog vele beszelni!! azt meg megugysem szeretnem!!:(
2013. jan. 8. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
2 vasat tart a tűzbe a srác...szerintem a másik csaj is a barátjának mondja a pasidat...szóval 3-an párban...
2013. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez gáz aranyom!


De az is szánalmas,hogy ennyire kapcsolatfüggő vagy,és így lehet hülyíteni téged!

Már ne is haragudj,de így minden pasi át fog verni!

3 hónapja,minden nap?

Megvárod míg ő fog kitenni téged,mert összejön a csajjal?

2013. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy csak baratok es h nem is jon be neki a csaj!! am egyutt tervezuk a jovonket ezert nm tudom miert van szuksege arra a csajra :( es en messze lakom tole a csaj pedig kozel!!
2013. jan. 8. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:

"es en messze lakom tole a csaj pedig kozel!!"


Ne haragudj ha durva voltam,már értem!

Első komoly kapcsolat,ugye? :)


Azt írod 5 hónapja vagytok együtt,3 hónapja kezdtek el beszélgetni stimm?

ha ismerné valahonnan(osztálytárs,gyerekkori barát stb.),akkor már régebb óta beszélgetnének?

Ha nem jön be neki,miért beszélget vele minden nap?

És z is fura,hogy a csaj közel lakik,te meg messze.....

2013. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen!! de az elott is beszelgetek mielott velem oszejott!! csak miota velem van a csaj surjeben keresi meg a baratom is ra szokot irni az sms-eimet nezi es en is az oveit o kitorli d nekem nincs mit kitorolnom nem beszelek massal!!tudom h fura ezert nm tudom mitcsinaljak :( ?
2013. jan. 8. 12:53
 8/11 A kérdező kommentje:
EN nagyon szeretem es nem akarom elvesziteni !! kerdeztem is tole h miert van szuksege ra atz mondta csak beszelgetnek a (ezt sem ertem miert van szukseg ra)
2013. jan. 8. 12:55
 9/11 A kérdező kommentje:
tudom h szeret!! mikor egyutt vagyunk mindig puszilgat olelget csak ugy nezi aszememet!! d mikor nm vagyunk egyutt ak mar nm erzem annyira h szeret!!
2013. jan. 8. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelné a másik csaj,akkor nem beszélgetne Vele napi szinten,nem smsezgetnének.Szerintem Téged elég durván átcsesznek.A kérdés,meddig hagyod ezt.
2013. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!