Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 14-16 eves lanyoknak miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14-16 eves lanyoknak miert a 20 eves palik jonnek be?

Figyelt kérdés
Idaig barhol voltam iskola, ismerosnel stb. a legtobbuk azzal buszkelkedik hogy a baratjuk 20 eves stb... miert?

2013. jan. 4. 13:04
1 2
 11/15 laci911 ***** válasza:
lol biztos nem higyétek el 22 leszek és adok magamra én még nem vettem észre ,hogy a fiatalok jönnek ellenben az idősebb nőknél ezt észre vettem ....3-4évvel legyen legalább idősebb.
2013. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szóba nem állnék nálam fiatalabb csajjal. Kicsit sem érettebbek. Aláírom, régen lehet így volt. De ma már nem. Csak bemesélik maguknak, holott semmi alapja nincs.

Ezt bizonyítandó, még 1x nem volt gondom az idősebb csajoknál.

2013. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért egy 16-20 éves párosítás egyáltalán nem eget verő dolog...
2013. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
konkrét választ erre nem lehet adni.. de sztm soha nem tudhatod h kibe szeretsz bele.. és a szerelem tudtom szerint nincs korhoz igazítva :))és tapasztalataim h egy 16-19 pasinak csak arra kellenek a csajok ..h jól megbasszák őket..a 20on éveseknek meg már más a felfogásuk..
2013. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam az egyik dokim nőjét és elborzadtam! Csávó elvette az évfolyamtársnőjét egyetemista korában, és most olyan 55-60 körül lehetnek, de a nő vén (összeaszott)szipirtyó míg a pasi helyes és sármos. Én tuti, hogy fiatalabb nőt fogok elvenni!
2013. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!