Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri rákérdezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri rákérdezni?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje már lassan 2 éve tekint rám legjobb barátjaként, és én többet érzek iránta mint barátság. Kétszer már azt mondta, hogy inkább csak barátok, de az utóbbi időben történtek olyan dolgok hogy egyedül maradt szinte teljesen. Megérné-e az, hogy utaljak arra, vagy konkrétan megmondjam neki hogy én többet szeretnék mint barátság, vagy sem?


Válaszaitokat köszönöm! F



2013. jan. 3. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megmondani neki :)
2013. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen, de mi van akkor ha azt mondja hogy inkább akkor ezt a barátságot is hagyjuk? :/
2013. jan. 3. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg legjobb barátok vagytok,ilyen választ nem fogsz kapni,hogy hagyjuk a barátságot is..hidd el..tapasztalat..
2013. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, bízom benne! :)
2013. jan. 3. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg irj privit,és beszélgethetünk róla..
2013. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam, köszönöm!
2013. jan. 3. 18:41
 7/7 anonim válasza:

Szerintem előbb mindenképpen azt kéne kitalálnod, hogy ő mit érez a jelen helyzetében. Ha egyedül maradt, akkor lehet, hogy éppen egy igaz barátra volna nagyobb szüksége. Amúgy távolról nagyon nehéz megítélni.

Nem rémisztgetni vagy eltántorítani akarlak, de én voltam ugyanebben a szituációban lányként, és én végül elmondtam neki (a srác nem egy főcsődör, szóval belefért...)

Ő először is nagyon megijedt, egy hétig nem nagyon akart hozzám szólni, de persze tagadta, hogy kerülne engem. Aztán megbeszéltük, hogy nem, és csak visszarázódtunk valahogy a "régibe", és azóta is eldöcög a barátságunk, de hát hú... Az hiszem, ezzel a dologgal örökre megmérgeztem a barátságunkat, mert ez másfél éve volt, de azóta se bízik bennem igazán úgy, ahogy a közös barátnőnkben meg igen, és ezt elég nehezen viselem.

2013. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!